Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? #!$%@? osrywacze dupy przed #koronawirus to najgorszy rak jaki istnieje
- 0 potwierdzonych przypadków w Polsce
- 0.5% jakichkolwiek szans na to, że ludzie będą zdychać na ulicach i nie będzie ludzi do produkowania żywności, prądu i czegokolwiek
- średnia wieku umierających ludzi to 50+
tymczasem
- 100% szansy na to, że idioci będą idiotami i wykupią zapasy wszystkiego na pół roku do przodu "w razie czego" xD

Przez takich baranów nakręca się bańki spekulacyjne i robi kryzysy i pokazuje to, że niektórzy to powinni mieć #!$%@? życie na kartki, bo nie potrafią się opanować i jak widzą, że jakiś wirus jest śmiertelny to dostają szału #!$%@?
W dodatku przez Internet, są tak podatni na informacje, że ja #!$%@? xD Przypominam świńską i ptasią grypę. Nie brakło wtedy maseczek i żywności w sklepach

Wy se #!$%@? bunkier wybudujcie jeszcze profilaktycznie, bo może jeszcze atomówka niedługo spadnie xD
Also, mam nadzieję, że jak wszystko zostanie opanowane to też będziecie mieć zapas 1000 maseczek i 200 kilogramów ryżu i makaronu, tak "w razie czego"

#bekazpodludzi
  • 26
@niochland: Ale ty rozumiesz że chociażby masowe zamykanie linii produkcyjnych, zwiększanie kosztów przedsiębiorców poprzez wymuszanie przez Rządy określonych zachowań anty-zakaźnych - to wszystko ogromnie może wpłynąć na gospodarkę?
@Carl_Corey: no ja nie mówię, żeby się nie "zabezpieczać", ale idealnym zabezpieczeniem na obecną chwilę jest mycie rąk po przyjściu z miasta i nie przebywanie w jakiś miejscach, gdzie ludzie na siebie plują i kaszlą xD

@DamianX360:

Ale ty rozumiesz że chociażby masowe zamykanie linii produkcyjnych, zwiększanie kosztów przedsiębiorców poprzez wymuszanie przez Rządy określonych zachowań anty-zakaźnych - to wszystko ogromnie może wpłynąć na gospodarkę?

no właśnie o tym mówię, panikarze
@niochland: podludź to jesteś ty. W Polsce może być nie lada chwila, a jak będzie to foliarze rzucą się do sklepów i wszystko wykupią, więc lepiej teraz robić zapasy, bo potem będą kolejki w chooy. Niby głupie ale trzeba pomyśleć,a przyznasz mi rację. A jak nie to za parę dni, kiedy ty będziesz się cisnął w kolejkach by kupić trzy bułki, ja będę się śmiał piekąc swój chleb.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maimazy: ludzie wykupią rzeczy z długim terminem ważności a nie to co jedzą na codzien, zresztą skoro to piszesz to sam jesteś foliarzem.
@niochland: Chyba pierwszy raz w życiu cieszę się że mieszkam w na wiejskim #!$%@?. Wy będziecie toczyć walki o 0,5 kg makaronu z biedry a ja tym czasie na eleganckości będę wpiepszał sobie cichuteńko kartofle z piwnicy. To jest życie. Trzymajcie się tam w tych miastach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maimazy: sam nawolujesz do tworzenia kolejek, nawet jeśli ludzie wszystko wykupią to czemu sklep nie miałby odnowic asortymentu w ciągu paru dni?