Wpis z mikrobloga

Mirki najlepiej z #bialystok, w związku z nadchodzącą apokalipsą mam na wymianę jeden kondon jak na picrel na jedną maskę kompletną pegaz rozmiar 3. Będę miał wtedy dwa kompletne sety i będę mógł pójść do biedronki. Poważnie mówię, mam 3 takie kombinezony i tylko jednego pegaza.

Dam jeszcze #militaria może ktoś będzie chętny na podmianke
Pobierz kusprzyk - Mirki najlepiej z #bialystok, w związku z nadchodzącą apokalipsą mam na wy...
źródło: comment_1582738981B4fULV4wYBnLv0jiokepmP.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kusprzyk: Bez sensu, bo i tak po tych latach w magazynie guma jest sparciała i takie cuda mogą służyć co najwyżej jako strój na bal przebierańców, bo skuteczny nie jest na pewno. Po drugie w czymś takim musisz wejść pod prysznic odkażający i dopiero potem zdejmować, bo inaczej wymacasz go gołymi łapami i pyk.

Możesz szukać pod nazwą filtry do maski przeciwgazowej, ale tak jak mówiłem. Mija się to z celem.
po tych latach w magazynie guma jest sparciała


@franaa: Niekoniecznie. Widziałem sporo w bardzo dobrym stanie, zwłaszcza nowsze modele z rzepami zamiast guzików.

skuteczny nie jest na pewno


Potwierdzone badaniami, jak mniemam.

Po drugie w czymś takim musisz wejść pod prysznic odkażający i dopiero potem zdejmować, bo inaczej wymacasz go gołymi łapami i pyk.


Widać, że nie masz za wiele pojęcia o tym. Przy prawidłowym ściąganiu OP-1/L-2, ostatnią ściąganą częścią kombinezonu