Wpis z mikrobloga

A może by tak sobie wygrać #rozdajo i przy okazji wspomóc małego różowego paska? ʕʔ

Na wykopie jest dużo dobrych dusz i wierzę że, mimo różnych afer, część z Was się jeszcze nie zniechęciła do pomagania innym. Np. kilkumiesięcznej Mii, która mogłaby za kilka lat założyć tu konto i wstawiać najfajniejsze memy, ale trzeba jej trochę pomóc, by mogła postować quality content.

Moja propozycja jest taka: próbujemy uzbierać pensję programisty 15 k do wykopowej skarbonki, ja rozdaję nagrody za aktywność i wszyscy się cieszymy - rodzina Mii że pomagamy jej córce, my że robimy dobre uczynki, a wygrani że dostają hajs do przehulania na allegro.

Brzmi dobrze? ( ͡º ͜ʖ͡º) No to już tłumaczę zasady i co za co.

Karta podarunkowa Allegro 50zł
1. Wpłać dowolną kwotę, nie mniejsza niż 1zł, przez wykopową skarbonkę
2. W komentarzu do wpłaty podaj swój nick z wykopu

Karta podarunkowa Allegro 20zł
1. Po prostu zaplusuj ten wpis na mirko

Karta podarunkowa Allegro 20zł
1. Po prostu wykop znalezisko

Wszyscy biorą udział, a wyniki podam w niedzielę 1.03 po 20 ( )

#wykopdlamii #sma #siepomaga #charytatywnie #pomocy

Garść linków:
opis zbiórki
grupa na fb
artykuł o Mii
Moseva - A może by tak sobie wygrać #rozdajo i przy okazji wspomóc małego różowego pa...

źródło: comment_1582736458HquzII8mO2ioDLuTkZGsY8.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moseva: Trafiłaś w bardzo zły moment przez co w ciągu kilku dni zostaniesz zrównana z ziemią a każde znalezisko dosłownie będzie uwalane w bardzo szybkim tempie. Biorąc pod uwagę dwie ostatnie afery o zbiórki to dobrze ci radzę, uciekaj z wykopu bo tyle szamba co się na ciebie wyleje zaraz to nawet ciebie przerazi. Nie jedna pisała, że jej nie to rusza bo hejtem nie warto się przejmować ale po
  • Odpowiedz
@Eskeel: Dzięki za troskę :) Doceniam Twoje dobre intencje. Jeśli jednak uda się choć trochę pomóc, to znaczy, że było warto.

  • Odpowiedz
@Moseva Jakim kosztem chcesz zbierać? Zaraz któryś wykopek wpadnie na pomysł by wytropić rodziców dziecka i dopiero się zacznie karuzela spier**. Fakt trochę spermiarzy wpłaci, jak ci ktoś słusznie zwrócił uwagę ale jak już w znalezisku zauważyłaś co powinno ci dać do myślenia, że dużo nie ugrasz, więcej możesz tylko stracić.
  • Odpowiedz
@Eskeel: Chyba nie doceniasz dobra ludzi, którzy tu siedzą. Najwyżej się wkurzą za spam i zakopią, a wpis dostanie 30 plusów. Może ktoś wyśledzi że mąż mamy Mii jest Turkiem i napiszę coś o p0lkach. Może rzeczywiście pojawia się wpisy o eugenice i antynatalizmie. Trudno. Jak się uda zebrać chociaż o 1 zł więcej niż wydam na nagrody, to uznam to za sukces. A rodzice Mii są w stanie zapłacić
  • Odpowiedz
@Moseva:

Chyba nie doceniasz dobra ludzi, którzy tu siedzą.


A ty nie zdajesz sobie sprawy jakie g---o się wyleje. A zresztą widzę już się zaczęło, i co kosztem obelg, wyzwisk chcesz zbierać pieniądze? Ciekawe co jej rodzice na to. No cóż pewnie wywalone j---a i jeszcze poprą zbiórkę kosztem mieszania z błotem.
  • Odpowiedz
@Eskeel: Nie wierzę w te obelgi. Cześć się wkurzy za spam i tyle. A zobacz druga stronę - minęła niespełna godzina i już jest pierwsze wsparcie skarbonki o 20zl od Mireczka @kupczyk (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Moseva: Gratuluje odwagi. U nas zbieramy na małego Franka. Tez próbowałam z wykopem, ale wyskoczyła afera z ta kobieta która ściemniała, że ma raka. Później jeszcze zbiórki na dziewczynę ze stwardnieniem. Ogólnie pokasowalam wszystko i odpuściłam. Jeden Mirek załatwił, że jego bardzo uzdolniona żona narysowała obraz na płótnie i wystawiła na licytacje. Wykopowa skarbonkę sobie darowałam. Bo jeżeli g.wno wylałoby się na mnie to pół biedy, ale na tych biednych
  • Odpowiedz