Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: dwie.
To też pytanie co chcecie robić.
Bo jak tylko strzelanie za beczek to jak wyżej.
Ale jak jakieś "taktyki" to tak piątka no osiem osób zaczyna robić się fajnie.
  • Odpowiedz
@non-serviam: Zależy jakie duże pole, ale takie 4 vs 4 to już się zaczyna robić ciekawie - mniej średnio wg mnie optymalnie to jest 14-20 osób - potem już trzeba długo czekać albo dużo biegać za niedobitkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: kiedyś byliśmy w piątkę i dało radę.
Ale to też zależy od prowadzącego i grupy.
Bo przychodzi 10 osób na początek i do końca zostaje kilka bo one się tak nie bawią.
  • Odpowiedz
@Dante27: sam nie będę mam już chęnego @karololo jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@bi-tek: tak mi się wydawało, że +10 i więcej to lepiej ale skoro @Sl_w_k_1 mówi, że 5 dało radę to czuję się usatysfakcjonowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie chodzi o organizację wieczór #kawalerski i w tej chwili ciężko określić ilu uczestników będzie zaproszonych,
  • Odpowiedz
@non-serviam: fajnie żeby była was parzysta ilość, łatwiej się dzieli i pogadajcie z organizatorami tego paintballa to może wam coś podrzucą, proponuje też że możecie się połaczyć z jakimś innym kawalerskim i bedzie walka miedzy 2 panami młodymi
  • Odpowiedz
@bi-tek: o tym też pomyślałem, żeby skonfrontować się z jakąś inną ekipą ale to już może jak jakieś konkrety się pojawią to podrzucę zagadnienie, może jakiemuś mirkowi podpasuję i będzie łogień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może jakieś różowe będą miały panieński i będą chciały sobie poszczelać, to później kolega by rozmasował siniaki na tyłku póki jeszcze można ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz