Wpis z mikrobloga

Ostrzeżenie:
Poniższa prognoza jest tylko i wyłącznie moją opinią. Pamiętaj że kupując te aktywa możesz zostać bardzo szybko bankrutem i wszystko stracić. Więc kupuj tylko na własną odpowiedzialność. Bo ja jak każdy człowiek mogę się mylić co do swoich prognoz. Jednocześnie informuję że moje wpisy nie stanowią PORADY INWESTYCYJNEJ i taką w rozumieniu obowiązujących przepisów nie są.

#rsv #reserve
#rsr Radzę mocno zainteresować się tematem RSR. Cena dzisiaj 0,0038 USD -- dwa tygodnie temu 0,0020 USD. Co jest ciekawe to mamy tutaj absolutną pewność wzrostu RSR do 1 USD przy założeniu realizacji wszystkich celów zespołu.

A w RSR / RSV siedzi naprawdę śmietanka. https://reserve.org/investors

Nie zmiennie zalecam też kupno #ethereum oraz #iota

Myślę że inwestując po 10000 PLN w każde z tych trzech wymienionych czyli ETH, RSR, IOTA za 3-5 lat wychodzimy z inwestycji z kwotą łączną nawet kilku milionów złotych.

Ostrzeżenie:
Powyższa prognoza jest tylko i wyłącznie moją opinią. Pamiętaj że kupując te aktywa możesz zostać bardzo szybko bankrutem i wszystko stracić. Więc kupuj tylko na własną odpowiedzialność. Bo ja jak każdy człowiek mogę się mylić co do swoich prognoz. Jednocześnie informuję że moje wpisy nie stanowią PORADY INWESTYCYJNEJ i taką w rozumieniu obowiązujących przepisów nie są.

Sporo na temat RSR, RSV może powiedzieć Wam @CryptoMirek

#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Amelcio: zawsze tracisz, wszystko co polecasz zawsze spada albo trafia na deadcoins


Czy ja wiem. Podliczal bede za 5-10lat. Niebadam ceny popristu kupuje long term.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przestan z tymi poradami, juz mnie osle kosztowales jakies 4 kawalki... ludzie nie sluchajcie sie tego czlowieka....
  • Odpowiedz