Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłem na #silownia. Nie planowałem tego, ale zadzwonił kumpel, z którym ostatnio rozmawiałem o chodzeniu na siłkę i zmotywował mnie do wyjścia.

Nie poszedłem bardzo ciężko ćwiczyć, lecz tylko poruszać się trochę, bo ostatnio często bolą mnie plecy. Przyczyną jest brak ruchu. Mam pracę biurową, a po pracy czas spędzam głównie przy komputerze.

Zrobiłem 2x1000m na ergometrze wioślarskim.

Ćwiczyłem również na maszynie, która nie wiem, jak się po polsku nazywa, ale była opisana jako "lat machine". Z tego co widać na picrelu, ćwiczy mięśnie ramion i pleców. Wrzuciłem ciężar 30kg i zrobiłem 20 powtórzeń.

Pomachałem też hantlami, ale nie powiem jakimi, bo niektórzy będą się ze mnie śmiali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wyjzprz2 - Dzisiaj byłem na #silownia. Nie planowałem tego, ale zadzwonił kumpel, z k...

źródło: comment_1582238204i4t4RsdjruPePrq8Pk3FOt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Ogólnie fajnie, że gdzieś na trasie twojego życia się pojawiła siłownia, ale skoro już masz dostęp do tego zajebistego sprzętu to zamiast "Nie poszedłem bardzo ciężko ćwiczyć, lecz tylko poruszać się trochę, bo ostatnio często bolą mnie plecy" spróbuj może po prostu poćwiczyć jak człowiek.

Proponuję prostą ogólnorozwojówkę, po dwa ćwiczenia na każdą partię. Po 3-4 serie, każda 10 powtórzeń, żeby było łatwo zapamiętać.

Klatka
Wyciskanie sztangi na płaskiej, albo na jakiejś maszynie.
  • Odpowiedz