Wpis z mikrobloga

Właśnie przed chwilą skończyłem całe sbc ligowe z La Ligi.
Jestem jakieś 20k na minusie, ponieważ nikt z droższych kart się nie trafił - najdroższe to Vardy 85 i Onana 85.
Tak czy siak, 20k za kartę ocenioną na 88 to nie tak źle.
Dodam, że nie miałem praktycznie żadnych kart w klubie, może z kilka raptem, no i sztuczka z kartami z LM pomogła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chim3ra: 10 minut temu odebrałem Correę - startowałem z 30k a teraz mam jakieś 6k + kilku graczy na liście transferowej. W kilku klubach miałem po 3-4 graczy, zazwyczaj i tak tych najtańszych. W międzyczasie dostałem IFa ocenionego na 76 (poszedł na qs), kilka srebrnych kart wartych więcej niż 1000 coinsów, (niestety żadnej z Brescii), i Nelsona Semedo (trafiłem go po raz pierwszy w tym roku) i w końcu mam
  • Odpowiedz
@sasiad-dziki: Jeżeli się licytuje graczy w czwartek po nagrodach to wychodzi z moich obserwacji najtaniej. Obecnie jest spory hype na Cypriena, więc z Ligue 1 się wstrzymuje aż wrzucą trzeciego zawodnika z Bundesligi i liczę na to, że powoli będzie spadać cena graczy z Brescii. Niszowe ligi pokroju MLS, CLS czy Eredivisie szczególnie teraz się opłaca robić, bo nie ma wyzwań o SWAPY w squad battles.
  • Odpowiedz
@chim3ra: Bo obecnie jest większe niż zwykle zainteresowanie ligowym SBC. Teraz są frustraci którzy muszą natychmiast ukończyć całość i nie patrzą na ceny graczy. Jak już wyjdą nowe karty, nowa promocja to hype na graczy z Brescii spadnie i ceny się obniżą. Cena tego konkretnego SBC już spadła do 30k - wcześniej też bywało znacznie drożej. Trzeba to przeczekać.
  • Odpowiedz
@TomekK91: Powiem Ci, że mam porównanie bo robiłem jakiś czas temu Tonaliego a niedawno Dalberta i jednak to że zwiększyli widełki srebrnym graczom z Brescii mocno zwiększyło koszt tego wyzwania. Wydaje mi się, że dużej różnicy nie będzie nawet jak odczekasz, bo jednak zainteresowanie nie jest tak tak duże jak Ci się wydaje - zobacz jak mało gracy z ligowych sbc mają składy rywali.
  • Odpowiedz
@chim3ra: Też robię Serie A trzeci raz (odebrałem niemalże wszystkich fioletowych graczy) więc regularnie sprawdzam futbin i znam ceny za poszczególne wyzwania ligowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widełki widełkami, ale za jakiś czas jestem przekonany że to wyzwanie uda mi się zrobić za 20-30k mniej niż obecnie - a to już coś.
  • Odpowiedz
@TomekK91: Znaczy futbin troszkę przekłamuje, bo nie pokazuje dwóch ważnych rzeczy związanych z ceną kart - po pierwsze, nie pokazuje pojedynczych strzałów, które są sekundy na rynku a są sporo niższe niż najniższa cena rynkowa; po drugie, nie pokazuje rozwiązań ze sztuczką z drugą kartą tego samego gracza ale z LM.
  • Odpowiedz