Wpis z mikrobloga

Proponuje zakończyć już temat ukrywania się z piciem przez menela, bo czegoś takiego na pewno nie ma. Tyle miesięcy i żadnej fotki z żubrem, żadnych niezbitych dowodów, filmików. Po drugie na pewno nie wydawałby tyle siana na te zerówki jakby popijał żubry, więc nie ma sensu już dłużej drążyć tematu. Ryj może mieć opuchnięty, bo jak chlał 20 lat tyle litrów piwa to na pewno dla nerek i wątroby nie pozostało to obojętnie i pewnie nie wrócą do 100% sprawności nawet jak nie pije. Co do ćpania to nie wiem, bo się nie znam widać że czasami jest nadpobudliwy i niezdrowo podniecony zwłaszcza na tych jego lajtach i jak nadaje z Suwałk.
#kononowicz #patostreamy
  • 7
@MarianJanuszPatrykPazdzioch: Ja tam nie wiem czy pije, czy nie, wiele osób tutaj pisze, że gdyby alkoholik w takiej zaawansowanej postaci jak on wypił choć jedno piwo, to zaraz na nowo wpadłby w ciąg i zaczął nagrywać gnioty o 5 rano z wypraw po żubra. Z drugiej strony rzucenie alkoholu ot tak, z dnia na dzień, jak on to rzekomo zrobił, też wydaje mi się mało prawdopodobne. Tak czy inaczej faktycznie te