Wpis z mikrobloga

@Guan: najlepsze szacunki dają 3% śmiertelności chcesz mi powiedzieć że co roku umiera 3% populacji świata dławiąc się wykałaczką ?
A nie pewnie wziąłeś te 1400 trupów i wyszła ci taką statystyka... Mam dla ciebie złą wiadomość nawet Chiny nie są tak #!$%@?ęty żeby olać sytuację i wolą tracić prawie 30mld USD na tydzień niż dopuścić do pogorszenia sytuacji
@Guan: A z tony ignorantów zrobię studium przypadku, jak głupota i ignorancja doprowadza społeczeństwa do ubóstwa umysłowego i w ostateczności upadku, nie tylko kulturowego. W tej książce piastować będziesz jedno z najwyższych miejsc. Zbiorę twoje kretyńskie memy, przykłady naśmiewania się z rozsądnych ludzi. Zrobię zdjęcia, tak aby ukazać jak żyje bieda umysłowa wśród syfu i zapijeczenia i viola!
@mikek: ok to wołaj obsrajmajtku jak juz wydasz ta ksiazke i w Polsce zginie wiecej osob na tego koronawirusa jak na raka czyli około 110 tysięcy rocznie, dlaczego nie panikujesz ze ludzie umierają na raka?
najlepsze szacunki dają 3% śmiertelności chcesz mi powiedzieć że co roku umiera 3% populacji świata dławiąc się wykałaczką ?


@fafell: Przecież to zdanie nie ma sensu. Wynika z niego, że 3% śmiertelności oznacza, że umiera 3% populacji. Głupio tak pouczać innych wypisując podobne bzdury.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ponuryrolnik: jakbym miał sklep z takimi maskami to wszystkim kupującym je foliarzom w proponowanych dałbym książki Zięby, to jest trn sam poziom, poszły by jak świeże bułeczki. Teraz widzę znowu względnym spokój na tagu Chiny, ale ci idioci tylko siedzą przyczajeni, jak tylko pojawi się jakaś gorsza wiadomość to znowu wyjdą ze swoich nor