Wpis z mikrobloga

Co myślicie o e36 na pierwsze auto? Wiem, że był już kiedyś taki wątek ale przez 2 lata sporo się zmieniło m.in. samochody, które sebki katują. Jak dla mnie e36 został już wyprzedzony przez e46 ktore i tak ustepuje miejsca e90 wiec mniej gruzow w ogloszeniach. Jak to jest z częsciami zamiennymi? Ktore motory sa ok a ktore to szroty? O dieselu raczej nie myslalem chyba ze o jakiejs jednostce pokroju 1.9tdi w vagu. Co trzeba wymienić na początku? Chyba, że polecacie jakieś inne (nie francuskie i włoskie) coupe do 10k o w miare podobnej charakterystyce co bejca?
#motoryzacja #samochody
#bmw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kipowrot: myslalem przez pewien czas o a3 1.8t ale po pewnym czasie po poogladaniu fur a to na drogach a to stojacych gdzies doszedlem do wniosku ze to auto troche bez duszy, do bolu poprawne
  • Odpowiedz
@Dorhak nie wiem ja za E46 dałem 30k xD i nie wyobrażam sobie wsadzić tyle kasy w egzemplarz za 10k ile wsadziłem w moje xD
@Djkudlaty ma chyba fajne E36 może Ci powiedzieć ile wychodzi, bo E36 miałem 318ti gruz driftspaw latał r-------y bokiem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@razdwarazdwa nie potrzebuje kolosalnej mocy bo ten samochód ma mi też pomoc nauczyć się jeździć a BMW wybrałem bo podobna przy nauce jest sporo przyjemności i frajdy
  • Odpowiedz
@Dorhak jeżeli to ma być daily to odpuść. Da się ale po co się męczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam 323i kupione za 15k w rok włożyłem 10k ale gdzieś 2/3 z tego to mody. Auto jest stare i co jakiś czas jakaś głupota padnie, nie ma też co oszczędzać na częściach bo te najtańsze zamienniki to lipa. Dobrze jest też coś ogarniać z mechaniki. No
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Djkudlaty to nie jest też tak że BMW i szlus. Szukam ogólnie coupe albo sedana z fajnymi osiągami i co ważne z duszą. W tym życiu nie kupię golfa ani passata. Myślałem też nad mazda MX5 ale przewioze tylko jednego pryszczatego znajomego XD potem nad celica ale tam się podobno ciągle coś p------i, potem audi a3 ale to w sumie to samo co vag no i teraz bmw, wcześniej wcześniej kminilem
  • Odpowiedz