Wpis z mikrobloga

Cześć,

Muszę zredukować swoją kolekcję, na początku chciałbym zwrócić Waszą uwagę na dwie pozycje:
WOŚP Music 20ml (jest w jednym dekancie ale mogę rozlać)
MOLINARD AMBRE LUMIERE 60ml - zapach ma wysoką ocenę kompozycji i parametrów na fragrze, jest wskazany jako klon Serge Lutens Ambre Sultan, dla mnie blind buy, deklarację na ten zapach będzie można odwołać po tym jak podzielę się swoją opinią o zapachu (podobny czy nie)
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Molinard/Ambre-Lumiere-24880.html

Sama lista, ml i cena w arkuszu google poniżej:

dekant Carolina Herrera Good Girl Legere - jedyny damski zapach, nie chciałbym żeby zginął w tłumie
dekant Dunhill Icon Elite
dekant Guy Laroche Drakkar Noir
dekant Hermes Bel Ami
dekant Issey M Bleue
dekant Issey M Bleue Eau Fraiche
dekant JPG Ultra Male EDT
dekant Lalique Hommage A L'homme
dekant Lalique White
dekant Loewe 7 Natural
dekant Oscar DLR Gentlman
dekant Rasasi AWD
dekant WOŚP Music
dekant YSL Jazz

redukowane:
flakon Adnan B. Ambre Noir
flakon Alexandria Fragrances H7
flakon Azzaro Pour Homme
flakon Azzaro Pour Homme Intense 2015
flakon Burberry London for Men
flakon Daniel Hechter Caractere
flakon Dsquared HE WOOD ROCKY MOUNTAIN
flakon Franck O Black Touch
flakon Jacques Bogart One Man Show Ruby Edition
flakon Lomani Pour Homme
flakon Molinard Ambre Lumiere

w całości:
Armaf Club de Nuit Intense ~83ml 100zł (batch 05.2019)

W arkuszu google w tabeli przestawnej moje redukowane flakony i odlewki od mirków:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DgsdZ73A0714noIIr9q7yomoD8P2tlzMP_L-ZlOGTNk/edit#gid=199409151


Odlewki ze sklepów:
(Brasty)
10 Aramis Tobacco Reserve 10ml
10 Oscar de la Renta Pour Lui 10ml
15 Lalique Pour Homme Equus edp 10ml
(Notino)
5 Montale Chocolate Greedy 2ml
5 Tiziana Terenzi Black Laudano Nero 2ml
(Odlewkiperfum.pl)
5 Bentley for Men Absolute 2ml
(allegro)
5 Boucheron Jaïpur Homme edp 4ml

Poza tym trochę małych próbek (większość fiolki bez atomizera, 1ml) jako gratisy, 1 pozycja na każde 2 płatne:


Na koniec perfumy których już nie używam, gratis do >3 pozycji (przysługuje dodatkowo oprócz gratisowych próbek), inaczej zgodnie z poniższym:


Szkło 3 (podajcie czy białe czy brązowe szkło)
OO Wwa albo paczkomat 14

#rozbiorka #perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CheapiesLover: To dobrze myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) W takim razie podziękuję.

Dodam od siebie, że zapach jest raczej z tej samej rodziny co Ambre Sultan, niż jego klonem. Jest taką lżejszą, bardziej 'radosną' wersją - Lumiere w nazwie doskonale to oddaje. Parametry rzeczywiście zacne. Bardzo polecam :)
  • Odpowiedz
@rurka_kapilarna: @p2s: @lhinphe: @malalon: @Perse @Tomash93 @tomixo @aniewiemjaki
Dziękuję wszystkim za udział, paczki nadane, każdy dostał wiadomość z linkiem do śledzenia przesyłki. Niecierpliwych przepraszam za drobne opóżnienie (miałem nadać w niedzielę), mam nadzieję że wszystko dotrze w całości. Informujcie w razie gdyby zawartość przesyłki spotkało coś niefajnego, także dajcie znać jeżeli wg Was mogłem coś zrobić lepiej, ja już swoje
  • Odpowiedz