Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem!
#przegryw tyle pisze na temat tego jak #normictwo jest złe i okropne. Dlatego cóż ja normik z krwi i kości wychodzę do Was z pomocną ręką.

Dużo piszecie jak to się ciężko żyje na #wies , małych miasteczkach. Nie ma co robić, nawet #januszebiznesu tu nie stacjonują. Jednocześnie sporo piszecie jakich to zainteresowań nie macie, jak to bardzo nie jesteście uzdolnieni i mądrzy. Mam dla Was jedno cholernie proste rozwiązanie. Otwórzcie własną działalność gospodarczą - chętnie Wam w tym pomogę!

Na terenie Polski każdy powiat ma w tej chwili mnogą ilość form wsparcia dla osób znajdujących się w grupach defaworyzowanych, czyli :
- osoby zaburzone, których matka natura obdarzyła autyzmem lub aspergerem,
- osoby bezrobotne,
- osoby z grupy wiekowej 20-30.

Dzięki funduszom publicznym można uzyskać :
- darmowe szkolenia i kursy zawodowe,
- wsparcie pieniężne na podjęcie działalności gospodarczej.

Najłatwiej o pomoc de minimis ubiegać się w :
- PUP,
- LGD,
- MOPS.

Co w takim razie chcę Wam zaoferować?
Mamy w tej chwili początek lutego, jestem w stanie napisać Wam kompletne biznesplany wraz z wnioskiem na pozyskanie dotacji. Po jednym na każdy dwumiesięczny okres - czyli łącznie jestem w stanie pomóc 6 osobom. W ubiegłym roku napisałem 12 kompletnych wniosków z czego 11 osób korzystających z moich usług uzyskało pomoc pieniężną i już prowadzi własny #biznes

6 wniosków o których pisałem wyżej jestem w stanie napisać non-profit. Standardowo faktura z moich rąk na taki typ usługi zaczyna się od 1500,00 brutto a finalna cena jest podyktowana tym jak bardzo złożony jest wniosek.

Nabór na uczestników mojego projektu będzie zaczynać się w każdym nieparzystym miesiącu, poza lutym.
Osoby chętne by skorzystać z mojej pomocy zapraszam na PW. Zgłoszenia przyjmuję do 12 lutego.
Zgłoszenie powinno zawierać :
- Twój wiek,
- krótka historia Twojego ##!$%@?
- opis zainteresowań i tego co chcielibyście robić.

Z osób zgłaszających się wybiorę, jedną która w mojej ocenie najbardziej zasługuje na pomoc. Jeśli nie pomogę Ci podczas tej rekrutacji, to nie znaczy, że nie możesz spróbować swoich sił podczas kolejnej.

Zapraszam do obserwowania nowego tagu #normikipomagajo i zapraszam inne normiki chętne wyciągnąć spierdoksów z #depresja do brania udziału w akcji.

Liczę na porządny #wykopefekt

#pomagajzwykopem #tfwnogf #blackpill #logikaniebieskichpaskow #polska #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
rafau16 - Cześć i czołem!
#przegryw tyle pisze na temat tego jak #normictwo jest złe...

źródło: comment_15811684342iDZEjf7ENMHwHTy9YGpso.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Anhed: widziałem, że skarżą się na to, że przegrywają przez to w jakiej są sytuacji. Dlatego najpierw oferuję pomoc, by wyciągnąć ich z czarnej dupy i zachęcić do pracy nad sobą.
  • Odpowiedz
@rouli: patrząc na to, że przegrywy wolą komentować wpisy na temat tego jak to im źle to nie sądzę, że jakiś znajdzie się chętny na pomoc. A szkoda.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Anonimowo mogę Ci pomóc, napisać biznesplan żebyś wyleciał z wiochy i dobrze Ci się wiodło. Wyciągam rękę a Ty na nią plujesz. Jak to inaczej nazwać?
  • Odpowiedz
@rouli: wniosków rolniczych stricte do ARiMR nie pisałem, nie mam w tym doświadczenia, więc za takie coś się nie biorę. Z wioskowych to znam np. dobrze wytyczne z PROW-u. A co do podlasia to tak, masz rację. Pochodzę z samego krańca podlasia, tak że jak jestem w domu rodzinnym to telefon mi lapie zasięg z białoruskiej sieci xD
  • Odpowiedz
@rouli: zgadza się na wsi zwykle masz pomieszczenia gospodarcze i sprzęt np do zajmowania się ogrodem czy rolą więc masz magazyn lub warsztat z free na starcie tak samo narzędzia, więc do niektórych branż masz w zasadzie darmowy start. Rolnictwo jest trudniejsze bo wymaga przynajmniej minimalnego kapitału kilkudziesięciu tysięcy złotych , żeby zarobić na tym 40-50k rocznie na czysto, ale to tylko na start bo jeśli masz ziemię swoją lub w
  • Odpowiedz
@rafau16: a to nie wiem ja miałem tylko styczność z sadownictwem. Mógłbyś coś więcej powiedzieć o hodowli zwierząt? Gdzie tam jest największy zysk?
  • Odpowiedz