Wpis z mikrobloga

Będąc pod wrażeniem dzisiejszych wrzutek z siadami chyba legendy na tym tagu @Kasahara postanowiłem obczaić go od góry do dołu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) wbiłem na stronkę z jego przemianą i jest grubo muszę przyznać (ʘʘ)
Naszła mnie taka rozkminka, że los dziewczynę nieźle zaskoczył, wyszła za mąż za ulaną #!$%@?ę ( ) a dostała później dociętusa (σ ͜ʖσ)
A wiecie jak to jest zazwyczaj, żenicie się z jędrną dupeczką, a po ślubie powstaje buka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale pytanie o co inne, w tym do ciebie @Kasahara jak to jest z tą skórą po nadwadze. Ja zapuściłem się do 94kg przy 180cm wzrostu, teraz 73kg i pozatym, że jeszcze tego smalcu napewno trochę jest to mam wrażenie, że brzuch wygląda nie tak jak powinien przez nadmiar skóry na nim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak to z tym ona się "wchłonie"? Czy trzeba #!$%@?ć ciężaru żeby wypełnić ją mięchem ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Czy to jakiś zabiegów wymaga czy to pamiątka i kara na zawsze za bycie ulańcem?

#silownia #mikrokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
@non-serviam:

Od właściwie #!$%@?łem odwrotną sytuację do większości osób po wzięciu ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skóra tylko lekko mi zwisa na dole brzucha jakbym się pochylił np, do robienia pompek, jak stoję, siedzę nie ma nic. Myśle, ze to kwestia genetyki, bo w mojej rodzinie mało ludzie mają zmarszczek mimo wieku, też nigdy nie mielu skręceń/złąmań/kontuzji, byś moze dobra synteza kalogenu. Jeśli chodzi o klientów
  • Odpowiedz
@Kasahara: no #!$%@?łeś z tą przemianą. Ja tak źle nie wyglądałem, a różnica między tym co było, a jest teraz na każdym robi wrażenie a co dopiero taka forma ze 120kg - szok!
Z tą skórą to trochę może panikuję, bo przemiana jest w normalnym tempie z treningiem siłowym i dietą i nawet jakoś nie widać po mnie żebym kiedykolwiek miał nadwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MolibdenowyTadeusz: ze 14% mam bf. Myślałem że brzuch lepiej będzie wyglądał przy takim zatluszczeniu ¯\_(ツ)_/¯
Jeszcze nie masowalem więc tych mięśni napewno nie ma spektakularnie dużo. Poprostu wydaje mi się ze skóry mi na bębnie zostało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz