Wpis z mikrobloga

Siostra mojego różowego ma koleżankę na studiach trochę w stylu cycata blond #plodnajulka , która uprawia datingdinner.

Umawia się z chłopakami tylko wtedy, gdy zaproszą do restauracji na swój koszt.
Jeśli trafi takiego jelenia to idzie. Fakt, że sprawę stawia jasno.
Typ się emocjonuje, że pierwszy raz w życiu siedzi przy jednym stole z mocną 6/10 a laseczka wcina pół pizzy.
Oczywiście jest to pierwsze i ostatnie spotkanie.

Uważajcie więc tam w #warszawa
#tinder #logikarozowychpaskow #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #studbaza

  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pijekubusplay: nadinterpretujesz totalnie, w życiu z żadnym arabem nie miałam nic wspólnego. Na kolacje się chodzi siebie poznać może kiedyś to zrozumiesz jak dorośniesz :) jesteś typowym przedstawicielem typowego polaczka. Dalej siedźcie na wykopach i użalajcie się nad sobą zamiast po prostu być interesującym facetem, który wie co to randka.
  • Odpowiedz
@Roza94: To już mnie nie interesuje, zresztą trudno żebyś się tu przyznała. Poznać się można wszędzie, a tobie ewidentnie chodziło o zabieranie na kolacje ale rozumiem zasoby faceta ważna rzecz :) Nie twierdzę że jesteś taka jak siostra OPa. Nie użalam się tylko tłumaczę ci że fakt sponsorowania jedzenia na pierwszym spotkaniu (to nawet nie randka, sprawdź co znaczy to słowo) jest żałosny, a interesujący facet to taki który ma
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: nigdzie nie napisałam, ze ktoś ma mi sponsorować jedzenie. Nie muszę się do niczego przyznawać bo mój typ faceta to skandynaw wiec tylko z takimi się umawiałam :) jak ktoś ma typ Araba proszę bardzo :) mnie to nie krzywdzi. Z Polakami zawsze za siebie płaciłam i nigdy to nie było problemem, po prostu uważam, ze dużo łatwiej poznać się w takiej atmosferze. Dla mnie randka to spotkanie w
  • Odpowiedz
@Roza94: dorośli ludzie to najpierw się poznają i sprawdzają czy w ogole mają o czym i chcą chcą ze sobą rozmawiać. Kawa w fajnym lokalu też daje ku temu odpowiedni nastrój, chodzenie do restauracji zostawiam na chwilę gdy relacja z dwóch stron idzie w dobrym kierunku. Pomyśl czy jako facet chciałabyś wydawać pieniądze na osobę z którą może już nie będziesz chciała sie spotkać lub też ta osoba spotyka sięz
  • Odpowiedz