Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie Mirki... 4 lata temu na wyjeździe harcerskim poznałem dziewczynę, w której się zakochałem. Z wzajemnością. Byłem wtedy 17lvl, ona 15. Czułem się jak w raju. Ktoś mnie chciał, ktoś mnie doceniał, ktoś był przy mnie. Jakbym nie urodził się sobą, a normalnym człowiekiem. Jakby moje całe poprzednie życie to był prank, niesmaczny żart, ale już miało być dobrze. Jakby ta cała samotność i bycie nastoletnim przegrywem to był żart przed całym dalszym, już normalnym i całkiem szczęśliwym życiem. Niestety ten raj trwał tylko kilka miesięcy, znudziłem się jej i mnie zostawiła. I od 4 lat nie przeżyłem nic takiego, nie miałem ani jednego dnia jak wtedy. To chyba jeszcze gorsze być przegrywem, wiedząc jak smakuje życie normalnego człowieka. Czasami się zastanawiam czy nie lepiej byłoby wtedy po tym ja mnie zostawiła po prosto z-----ć się. Przeżyłem to co miałem przeżyć i ani jednego więcej już nie byłem szczęśliwy... Pozdrawiam Was i żebyście nie przeżywali tego co ja....
#przegryw #tfwnogf #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wiadomo, że 'pierwsza prawdziwa miłość' jest najlepsza. Wiadomo również, że zawsze człowiek będzie darzył ją szczególnym sentymentem. Jedni rozpamiętują ją bardziej inni mniej. To było i już nie wrócić. Nie można żyć przeszłością. Trzymaj się Miras i olej tą Karyne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde kolejny, co to w wieku nastu lat widział już tylko koniec. Co z się wami tutaj wyprawia? Może część osiągnie magika, ale do tego czasu na serio wiele może się zmienić, więc zacznijcie w końcu skupiać się na sobie.

Pomimo że sam nie jestem prawiczkiem to przegrywam bardziej od was, bo mam za sobą prawie 35 lat doświadczeń i rozczarowań różowymi paskami. Dla mnie już nie ma ratunku
  • Odpowiedz
@PanDarcy:

Pomimo że sam nie jestem prawiczkiem to przegrywam bardziej od was, bo mam za sobą prawie 35 lat doświadczeń i rozczarowań różowymi paskami.

XDD

Pamiętaj że kieruję te słowa do nastolatków, bo wy (jeśli się identyfikujesz z tą grupą) na serio macie jeszcze ogrom możliwości przed sobą.

True, true, typ ma jeszcze dużo przed sobą, właściwie to ostatnia szansa przed nim, bo studia pewnie, ale nie pisz o byciu
  • Odpowiedz