Wpis z mikrobloga

193 540 - 215 = 193 325

Trasa: Jawor ---> Legnica ---> Chocianów ---> Żagań ---> Bolesławiec ---> Złotoryja ---> Jawor

Miała być długa trasa i chyba taka jest. Na początku wiało niemiłosiernie ale po ok 20 km naglę przestało.

W pewnym momencie (okolice Bolesławca) zanosiło się na deszcz ale na szczęście tylko pogroziło i nic nie spadło :)

Poza odpoczywającymi zwierzątkami na poboczach nic ciekawego mnie nie spotkało.

Dowiedziałem się w końcu na jaką odległość mogę jeździć żeby nie odczuwać siodełka (około 180 km ale wkładka moim zdaniem sprawdza się wyśmienicie).

W takiej temperaturze mój portfel nie ucierpiał tak bardzo jak poprzednio :D

#rowerowyrownik
MrTofu - 193 540 - 215 = 193 325



Trasa: Jawor ---> Legnica ---> Chocianów ---> Żag...

źródło: comment_VbzFVXRI7Ibegb8CIb6pyMbJfsvsunE2.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal__q: Moja luba też miała taką minę jak jej pokazałem trasę. Do tego skwitowała to słowem "idiota" :D

@Navrazz: Widzisz w jakiejś zapadłej mieścinie mieszkam (Jak tam u was we Wrocławiu? Dalej zrzucają rowerzystów na skrzyżowaniach w biały dzień?).

@knysha: No to był najdłuższa wyprawa w tym roku. Jestem z siebie dumny :)
  • Odpowiedz
@MrTofu: Ja nie miałem takich przygód :P Chociaż do Jawora z Wrocławia jest tylko 70 km. Może gdzieś spotkalibyśmy się w połowie drogi i gdzieś pojeździli? :D
  • Odpowiedz
Kurde szkoda że nie mieszkasz bliżej Wrocka. Miałbym z kim jeździć :)


@Navrazz: Daj spokój, @MrTofu taki jest, że nie chce jeździć. Ciągle tylko sam kręci. Drugi raz widzę, że przez Legnicę leci i nie dał znać :(
  • Odpowiedz
@anonim1133: A co do tych samotnych jazd to taka forma chyba mi najbardziej odpowiada bo nie muszę za nikim gonić, na nikogo czekać ani nikogo nie spowalniam :)
  • Odpowiedz