Wpis z mikrobloga

Eleaf iJust 21700 ELLO


@Ilmarinen: Wg mnie ok tylko takie subiektywne spostrzeżenia:

1. ja osobiście wolałbym sprzęt z jednym DUŻYM przyciskiem/spustem dzięki czemu po ciemku nie trzeba macać przycisku wystarczy ścisnąć urządzenie
2. sprawdź ceny części eksploatacyjnych (grzałek)
3. moim zdaniem ten kształt bańki zwiększy ryzyko jej stłuczenia weź to pod uwagę
4. jakbyś chciał rzadko ładować lepiej kupić coś na 2x 18650 i ładować raz na 2-3 dni np Smok
@Ilmarinen: 1. Na tej stronie trochę "kosmiczne" ceny. Poza tym nie traktuj wspominki o X-Priv jako "nr 1" tylko chciałem wskazać że ten mod ma fajny duży spust, łatwo się go używa :) no i do tego zasilany 2x18650 więc mało wysila ogniwa podczas pracy dzięki czemu długo trzymają

2. nie sugeruj się pojemnością w sensie że im więcej tym lepiej - z mojego doświadczenia większa pojemność to mniejsza trwałość (szybciej
@Ilmarinen ja go posiadam 21700 od lipca, jak na rzucenie analogów był dobrym wyborem, nie mam porównania do niczego innego bo był to mój pierwszy e-papieros, używam go cały czas. Ceny grzałek albo 10.90 albo 14.90 w edymie.
@Ilmarinen zły nie ale średni. W podobnej cenie można mieć mod z regulacją mocy wtedy ustawiasz pod siebie. Tu jak założysz grzalke tak masz. Popatrz za modami z regulacją może jakiś Ci wpadnie w oko...