Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pisałem że #!$%@? w #norwegia jako grafik w agencji rekalomwej ale yo nie o tym pracuje z nami typ z indi imienie #pajeet serio typ to dzban, dzan jakich mało debil do kwadratu w dziale graficznym i jedyne do czego sie nadaje to parzenie kawy xD
Pajeet to też niezły dzban, podejrzewam że #!$%@? szpadlem od czasów płodu. Ostatnio rusek Giena(pracuje w dziale IT dobry ziomek) miał urodziny i stawiał flaszkę która komisyjnie miała zostać opróżniona w serwerowni Po godzinach pracy. Schowaliśmy etanol w starej obudowie od kompa xD i nagle wbija Pajeet każdy ma go w dupie nawet na niego nie patrzy zlewka totalna ,wszyscy mają go w dupie, bierze tą starą obudowę i idzie w #!$%@?. Na koniec dnia pracy znaleźliśmy go nastukanego w kiblu xD a Giena jeszcze mu lepe na ryj sprzedał że mu Stoliczną wytrąbił. A potem i tak poszliśmy do mnie i #!$%@?śmy sie bimbrem który przywiozłem z polszy.
#takbylo #gownowpis
Pobierz W.....g - Jakiś czas temu pisałem że #!$%@? w #norwegia jako grafik w agencji rekalom...
źródło: comment_86GZ4rPhEWjTuyKN5uaI4QVRKbY0vQrF.jpg
  • 15
@Alt-: Nie wiem jak nas tam dobierali xD po prostu los zetknął nas po to by inbe tam #!$%@?ć.
@maluuutki: Nijak szukałem ofert, wysłałem cv i portfoli i tyle dostałem się. A stawki to też nielicz na start na mega dobre dostaniesz najniższà ale i tak lepsze to niż polskie.