Wpis z mikrobloga

Napadła mnie nostalgia dotycząca pierwszych prac,pochwalcie sie jak u was było ofc pytam osoby +25lat bo smieszą mnie niskie stawki kiedyśne XD

Moja 1 robota w 2006 roku to hurtownia mięsa cos ala makro ale na podlasiu XD 6zł na godzine i 10h dziennie w #!$%@? chłodni w kurtce jak pingwin dzwigania półtuszy ważących prawie tyle co ja wtedy,jak dostałem wypłate od szefa (1400zł) kupiłem sobie buty picrel,ram do komputera,drzwi antywłamaniowe bo mieszkałem w starej kamienicy gdzie często okradali mieszkania albo ktoś po pijaku łbem #!$%@?ł i zrobił mi dziure w drzwiach z dykty XD no i było po wypłacie xDD
#heheszki #pracbaza #kiciochpyta
m.....3 - Napadła mnie nostalgia dotycząca pierwszych prac,pochwalcie sie jak u was b...

źródło: comment_o23FcXzapySAnK1oBIOwSzs31Rw4AkyA.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marihlana123: pierwsza w miarę normalna praca u mnie to w jednym z marketów budowlanych na dziale oświetlenia; porządkowałem pudełka i sklejałem porwane, wymieniałem przepalone żarówki na wystawach, skręcałem żyrandole

całkiem sporo, płacili chyba 15zł/h na rękę, ale to była robota na max 5h tygodniowo xD więc wypłata to jakieś 300zł wychodziło

najśmieszniejsze było to, że nie miałem żadnych oznaczeń czy koszlki pracowniczej, ale ludzie widzieli, że się tam kręcę i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marihlana123: jakoś 15 lat temu dorabiałem jako kelner w hotelu na podlasiu. 5zl/h ale czasem dało radę 50/100 zł dziennie z napowików wyciągnąć. Za 200h 1000 zł w miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla malolata w technikum to był spory hajs. Już wtedy od starych nie trzeba było kasy ciągnać na swoje glupoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marihlana123: Pierwsza prace podłapałem w 2007 za zawrotne 5zł/h na reke :D Drukarnia katalogów takich np. z Ikei. Smród farby taki ze po 10h w głowie sie kręciło. Przez 2 miesiące wakacji zarobiłem jakieś 1600zł za które kupiłem portfel i zrobiłem prawko. O dziwo portfel służył mi przez 10 lat także były to dobrze wydane pieniądze ;)
  • Odpowiedz
@marihlana123: 2009r wakacje praca w fabryce za jakieś 8zl/h przez agencję pracy.Ale że wakacje to pewnego dnia sobie pomyślałem z kumplem że lepiej nad jezioro pojechać i w dupie z tą jedną dniówką.Myslalem że skoro przez agencję pracy to mogę sobie ot tak jeden dzień nie przyjść.Otóż #!$%@? nie xd
  • Odpowiedz
@marihlana123: 2010, za gówniarza dorabiałem jako pomocnik przy wykończeniach mieszkań, 6 zł/h na czarno po 10 godzin dziennie xd a potem 2011 firma cateringowa spod Łodzi na weekendy. Tam to się robiło minimum 20 godzin na raz, ale dawali umowe i 8 zł na rękę xd
  • Odpowiedz
@marihlana123: 2012, zbieranie owoców na czarno xD
Ilość zebranych kg = pieniądze, więc nie można było się opieprzać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale chyba na miesiąc wyszło mi zawrotne 700 zł, więc było za co pić przez następny rok xDD
  • Odpowiedz