Wpis z mikrobloga

@MJToshi: Wole osobiście bo jutro już 31 ( ͡º ͜ʖ͡º) Zobaczymy co mi zaproponują, bo po skończeniu umowy jak zwykle cisza od ich konsultantów, a na czacie zaproponowali mi tańszą ofertę o 2 zł której nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
@Gawith_Apricot: Z reguły w siedzibach raczej często dostać lepszą umowę niż przez telefon, tylko najpierw trzeba wysłać wcześniej wypowiedzenie w zależności od tego jaki okres wypowiedzenia. No i przez telefon też trzeba czasem się natrudzić, żeby od nich wydusić najlepsze możliwe warunki. Warto spojrzeć po forach z daną tematyką co i ile i za ile można wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@MJToshi: Umowa na 24 miesiące już mi się skończyła, teraz mam bezterminową, a wypowiedzenie bodajże miesiąc trwa, dlatego chce im złożyć jeszcze w styczniu. Zobaczymy co wynegocjuje bo kiedyś dostałem to co nowi mają na start (tańszy i szybszy) plus rabat 10 zł za staż, więc opłacało się dupę z papierem ruszyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gawith_Apricot mi stacjonarnie powiedzieli, ze może mi tylko uruchomic opcje rezygnacji online. Tak zrobiła, ale o tym zapomnialem I wygaslo xd potem dzwoniłem do nich aby znowu mi włączyli te opcje i tyle. Musiałem w tym formularzu chyba zeskanowac swoj podpis z jakąś formułką
  • Odpowiedz
@upecowypehacz: Chciałem dostać lepszą ofertę, ale konsultant na czacie mi gówno zaproponował, teraz chce odejść, porównałem oferty.
Jak jutro nadam im polecony z wypowiedzeniem z datą 31 to liczy się data nadania czy otrzymania przez nich?
  • Odpowiedz