Wpis z mikrobloga

To chyba prawda że na starość człowiek dziecinnieje. Za dzieciaka zawsze chciałem mieć wypasiony zestaw Lego Technic ale się jakoś nie złożyło. Więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zrealizować małe marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


PS: Pomimo #wykopplus30club i pod wpływem sentymentu po tym wpisie sprzed ponad roku, postanowiłem odzyskać możliwie jak najwięcej Lego z dzieciństwa i je zinwentaryzować. Czasem więc zbuduję sobie jakiś zestaw z okolic lat 89-96' i wrzucę pod #legochweda .

#lego #legotechnic #legoboners
Pobierz chwed - To chyba prawda że na starość człowiek dziecinnieje. Za dzieciaka zawsze chci...
źródło: comment_CBPEmZ5BhdhUn7TI81fRqtbOtoSFKCZW.jpg
  • 4
PS: Pomimo #wykopplus30club i pod wpływem sentymentu po tym wpisie sprzed ponad roku, postanowiłem odzyskać możliwie jak najwięcej Lego z dzieciństwa i je zinwentaryzować. Czasem więc zbuduję sobie jakiś zestaw z okolic lat 89-96' i wrzucę pod #legochweda .


@chwed: Składaj składaj. Model B, czyli śmieciarka też jest super. A jak Ci się znudzi, to mam jeszcze to:
M_longer - > PS: Pomimo #wykopplus30club i pod wpływem sentymentu po tym wpisie sprze...
@M_longer: Sprawiłem sobie tego 42078 między innymi ze względu na to, że jest dużo alternatywnych projektów :-) Widziałem gdzieś w internetach fajną przeróbkę na Volvo z HDSem.
@M_longer: Sprawiłem sobie tego 42078 między innymi ze względu na to, że jest dużo alternatywnych projektów :-) Widziałem gdzieś w internetach fajną przeróbkę na Volvo z HDSem.


@chwed świeży temat, niedawno pokazany na Rebrickable. Ja mam w planach jeszcze dwa modele alternatywne dla 42078, tylko muszę skończyć instrukcję do tego limonkowego wynalazku.
Pobierz Mlonger - > @Mlonger: Sprawiłem sobie tego 42078 między innymi ze względu na to, że j...
źródło: comment_NAcvvreLw6Wg4qgQnipYZ5jVKVuQr29W.jpg
@chwed: mam to samo, ostatnio mnie wzięło na Lego po 18 latach przerwy i wjechało porsche i chiron, tylko że ja wysypuje wszystkie klocki i wydłużam składanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)