Wpis z mikrobloga

@Tranq: Na leasing trzeba mieć zdolność kredytową. Raczej bez żadnej faktury bez szans, ale jak już coś będzie, to krótki okres możesz uzasadniać tym że obecna działalność jest kontynuacją etatu i może wtedy dochody z etatu uznają (znam przypadek gdzie koleś wziął tak samochód po 3 miesiącach prowadzenia działalności).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tranq: wziąlem po miesiacu działalności na podstawie dochodów z UoP . Pierwsza faktura wystawiona 3 miesiące później. Czymś trzeba przecież dojechać do potencjalnych klientów.
  • Odpowiedz
@Tranq: jeśli faktura będzie od byłego pracodawcy, a b2b to po prostu zejście z UoP, to powinieneś dostać szybko, ale nie sądzę, że przed wystawieniem pierwszej faktury się uda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwóch moich znajomych tak dostało - jeden po trzech miesiącach, inny po pół roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tranq: musisz zapytać, ja nie brałem w VW bo nowego nie mieli w takiej konfiguracji a jak chciałem na używane to jest znacznie gorsza oferta leasingu. W Millennium miałem najtaniej, za to ubezpieczenie brałem przez VW bo najtaniej wychodziło
  • Odpowiedz
@Tranq: co do tego leasingu to wydaje mi się że dużo zależy od scoringu w BIK. Na początku pytają tylko o dochody w zeszłym roku. Jak coś im nie psuje to chcą zestawienie KPiR a potem nawet cały PIT. Mój znakowy co ma kredyt mieszkaniowy i jakieś tam kredyty brał na różne rzeczy dostał leasing tylko na podstawie tego co napisał w dochodach za zeszły rok. Ja musiałem donosić KPiR a
  • Odpowiedz