Wpis z mikrobloga

@Choir: Motyw tak dobry, że mam ochotę wrócić na progress. Boss też podobno przedni - wszyscy go chwalą. Aż sobie przesłucham resztę muzyki z 8.3.

Co jak co, ale udźwiękowienie, design lokacji i mechanika rajdów są stałymi mocnymi punktami każdego patcha i xpacku. Taki WoD - mało dobrego można o nim powiedzieć (poza milionami, które w nim zarobiłem ofc), ale rajdy były rewelacyjne. I to samo z BfA teraz: sam xpack
@Lstr Skorzystam z okazji i się spytam - hellfire citadel i brf da się zsolować? Bo coś mi świta, że tam były jakieś mechaniki wymagające współdziałania grupy.
@Ademu: Bezproblemowo każdą klasą. Pierwszy boss w HFC na M był niesamowicie irytujący dla mało mobilnych klas (zwłaszcza po nerfie [Bear Tartare]) i trwał dłuuugo, ale kilka miesięcy temu to poprawili. Więc można śmiało wbijać :)
via Android
  • 1
@Ademu brf tak, HFC nie robiłem, ale na 99% tak, bo wprowadzili legacy loot table, żeby ludzie sobie chodzili pod transmogi.

Chyba jedyne bossy, których nie da się obecnie zsolować, to Coven i mythic Eonar. Ja osobiście nie dałem jeszcze rady zrobić Imonara, ale widziałem, że da się go zcheesować, tylko mi się zwyczajnie nie chciało z tym pierdzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)