Wpis z mikrobloga

#muzyka #rock #rockprogresywny #polskamuzyka
#cultowe (23/1000)

After... - Wonderful Mistake z płyty Endless Lunatic (2005)

Wpis sentymentalny i po "znajomości", bo zespół pochodzi z Włocławka, w którym spędziłem jakąś tam część swojego życia.
Rock progresywny z naszego kraju kojarzy się z wyjącymi babeczkami, nadużywaniem mdłego klawisza, itp. Tu mamy czilującą muzykę bardziej dla fanów tej nowszej odsłony Anathemy. Nie znam się do końca na tym genre - ale z tego co pamiętam w swojej działce After za ten album zgarnął baaardzo pozytywne recenzje, a do tego jak na debiut to na płycie roiło się od dużych i uznanych nazwisk wśród gości.

Szkoda że na tubce tak mało ich, bo chciałem pierwotnie pokazać tu świetny artrockowy cover numeru Spiders z repertuaru SOAD.

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
cultofluna - #muzyka #rock #rockprogresywny #polskamuzyka 
#cultowe (23/1000)

Aft...
  • 3