Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mierabelki w tym roku mamy rok hetmana wielkiego koronnego Stanisława Żółkiewskiego.
Rok 2020 na mocy uchwały Sejmu RP został ustanowiony Rokiem Hetmana Stanisława Żółkiewskiego. W tym roku przypada 400 rocznica śmierci tego wybitnego wodza.
Będziecie świętować?

Link do znaleziska - Rok 2020 Rokiem Hetmana Stanisława Żółkiewskiego

Zachęcam do wykopania!

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach.Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają Ci się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #sredniowiecze #zainteresowania #swiatnauki #wojna #religia #monarchizm #wydarzenia
Pobierz sropo - Mireczki i Mierabelki w tym roku mamy rok hetmana wielkiego koronnego Stanisł...
źródło: comment_vgxYS4Gk263f8dbrzrRPhHKztX0CmbTv.jpg
  • 50