Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TomaszHajto111:

Mnie to fascynuje

Widząc takie jednostki jak on jestem pewny że istnieje coś wiecej niż talent predyspozycje . W normalnych kryteriach mozna mieć do czegoś predyspozycje jednak w przypadku takich fenomenow jak Roy, to coś więcej niz atletyka. On w prime był nadczlowiekiem wykraczających poza format. Sądzę że na poziomie czy to w sporcie czy innych dziedzinach ma sie cos jak ultran instynkt i cialo samo plynie i wie co
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Boomkin: Myślę że trochę przesadziłes z tym nadczlowiekiem bo jestem w stanie wymienić nawet 10 piesciarzy z podobną skala talentu co Roy. Kilku nawet nadal aktywnych, ale fakt jest coś w tym co piszesz, jest wielu piesciarzy dobrych technicznie, którzy trenują od dziecka a potem przychodzi na salę gość znikąd i wie co robić- taki Wilder przyszedł po raz pierwszy na salę bokserska w wieku 20 lat i znokautowal gościa który
w przypadku takich fenomenow jak Roy, to coś więcej niz atletyka.


@Boomkin: tak. coś w tym jest co piszesz. Jak się patrzy na jego technikę to człowiek się zastanawia gdzie on ma gardę, czemu trzyma ręce tak nisko i szeroko, po co ustawia się w narożniku i zaprasza przeciwnika do ataku, co to za kręcenie młynka a potem prosty na dwa metry z doskoku (czasem nawet nokautujący). Pokazuje to, że w
Pokazuje to, że w boksie nie ma świętych zasad i można mieć własny styl przy którym przeciwnicy są bezradni bo nie wiedzą co tu się dzieje i jak na to odpowiedzieć.


@SecretOfTheSteel: To jest jedna z przyczyn kryzysu polskiego boksu. Klasyczny wschodnio europejski boks jest ok, ale nie mozna mowic ze to jedyna poprawna wersja, bo potem te gadki o poprawnosci sa brutalnie weryfikowane. Przyklad z zeszlego roku Sulecki-Andrade, nasz maciek