Wpis z mikrobloga

Chciałbym przenieść się z rysowania na kartce na rysowanie na tablecie, ale głównie dla testów czy mi się spodoba i zabicia nudy w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałbym wydać max 500 zł (nowe jak i używane tablety wchodzą w gre), natomiast chodzi mi o tablet pokroju iPada, a nie tablet który ma touchpad'a i podłączam do kompa. Co polecacie miraski?

#grafika #grafikakomputerowa #pytanie #pytaniedoeksperta #apple #tablet #ipad #rysowanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prism2772: mi nie chodzi o profesjonalne podejście do rysowania, tylko do zabicia nudy w pracy, nawet iPad 4 bym mógł mieć, ale nie wiem czy jest coś bardziej sensownego xD
  • Odpowiedz
@JavierDaY: no polecam zebrać więcej kasy i kupić używkę najtańszego ipada który obsługuje apple pencil wraz z nim. Inaczej w tym budżecie nie widzę sensu kupowania czegoś innego, bo tylko się zrazisz
  • Odpowiedz
@JavierDaY: Na początek kup sobie zwykłego Wacoma albo Huiona (niech powierzchnia rysowania ma chociaż rozmiar kartki A5) i wystarczy jeżeli nigdy nie rysowałeś w digitalu. Jak się wkręcisz możesz zacząć myśleć nad iPadem (najlepiej Pro) + Pencil.
  • Odpowiedz