Wpis z mikrobloga

4 lata. Tyle czasu dzielnie i posłusznie wykonywał każdy mój rozkaz. Mowa o Xiaomi Redmi Note 3 Pro.
Po roku użytkowania byłem pewny, że będziemy razem dłużej niż 2 lata. Po drodze wymieniliśmy 2 ekrany, 1 baterię i 1 tył obudowy.
Ostatnio dolega mu już zbyt dużo, żeby go reanimować dlatego czas, aby przeszedł na zasłużoną emeryturę (,)

Myślałem, że wybór będzie prosty. NIE większy niż Redmi note 3 Pro i więcej RAMu -> szukaj. Ups. Same starocie. Milimetr po milimetrze ukazało się, że "najnowszy" z "najmniejszych" to Xiaomi Mi Mix 2S. Tyle, że cena/parametry/data wejścia na rynek < Redmi Note 8 Pro. Tyle, że to krowa. Żona ma Note 7 i duże to strasznie. Co robić? Jak żyć? Jest coś ciekawe pomiędzy Mixem a Notem?
#xiaomi
  • 10
@cincin27: Nie gram w gry, a od telefonu wymagam wydajności. Przez kilka dni otwieram x apek. To co ma być w tle to jest w tle. Klikam i ma się otworzyć natychmiast. Mój RN3Pro niestety od jakiegoś czasu przestał współpracować na tym polu. Bateria fajnie jakby trzymała 2 pełne dni. Jeśli to jest 1,5 dnia to czy to będzie 1,5 czy 1 dzień nie robi mi różnicy bo noc i tak
@Ndvd: Mi9 se to chyba najmniejsza propozycja na ten moment od Xiaomi. "Kompaktowy", szybki i do wyrwania za około 1000.

Zawsze Ci zostaje taki Samsung s10e jeszcze. No chyba że xiaomi musi być ;)