Wpis z mikrobloga

Mama kupiła odkurzacz rok temu.
Po roku opinia jest taka, że sprawuje się super. Ma zrobione 11k m^2.

Spytałem czy odkurza zwykłym odkurzaczem powiedziała, że odkad ma ten to tylko w piwnicy zwykłym, a w domu w sobotę po przejechaniu odkurzacza ściera mopem podłogi.
I mogę powiedzieć że podłoga naprawdę wygląda idealnie czysto, myślałem że nadal normalnie używa zwykłego odkurzacza co 2 tygodnie.

I ilość kurzu który zbiera zawsze mnie zaskakuje, wydaje się być czysto a po przejechaniu jest tego trochę w pojemniku.

Ogólnie zajebisty sprzęt.

Raz tata naprawiał coś przy szafkach i zdjął od nich dolne listwy i odkurzacz wtedy sprzątał i sobie wjechał pod te szafki w kuchni. Wyjechał cały w pajeczynach. Sprzątnął miejsce gdzie nikt nie zaglądał od lat xd
#xiaomi #roborock #s50 #odkurzacz
  • 5
  • Odpowiedz
I ilość kurzu który zbiera zawsze mnie zaskakuje, wydaje się być czysto a po przejechaniu jest tego trochę w pojemniku.


@mojenogidlugie: mam 1.gen. i też jestem w szoku. Jeździ co dwa dni a w pojemniku co odkurzanie nowa warstwa kurzu.
  • Odpowiedz
@Supaplex: ja ustawiłem mamie na trubo. Wcześniej było na balanced bo nie chciałem żebyś się szybciej zużywały elementy.

Ale potem pomyślałem że przedzej coś wysiądzie z tym układem jezdnym niż tym zasysaniem więc bez sensu to oszczedzac
  • Odpowiedz
@asd1asd: sam mam u siebie w mieszkaniu tez. I nie ukrywam najpierw kupiłem bo po prostu zawsze chciałem mieć bo ciekawy bajer xD a po miesiącu doceniłem jakie to jest wygodne i funkcjonalne.

Zero latania ze szmatką i codziennego sprzatania ziaren po kanarkach czy innego syfu. xd

Może kiedyś te odkurzacze to były bardziej ciekawostki ale teraz to są już w pełni funkcjonalne urzadzenia
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to norma że jak się kupuje samojezdny odkurzacz to nie po to aby mieć jeszcze zwykły. U mnie jeździ roomba e5 i raz na miesiąc ruszę jeszcze handsticka ;p
  • Odpowiedz