Wpis z mikrobloga

Pisze ten wątek ponieważ mam pewne cele i marzenia. Cześć! Mam na imię Mateusz mam nie spełna 24 lata, chciałbym sie z wami czymś podzielić.
Bardzo dawno temu chorowałem na wiele rzeczy, mialem killa operacji, bylem sparaliżowany przez miesiąc, bylem w dwudziestu szpitalach, czasami bywało tak że wracałem po dwóch tygodniach z szpitala na tydzień do domu i wracałem z powrotem, w chwili obecnej mam uczulenia na kurze, pyły, roztocza kurzu, miód, mam skolioze łopatek, astme, od małego byłem bardzo zmotywowany i pracowity mimo mojego schorowanego dzieciństwa. Chodziłem na taniec towarzystki 4 lata, zdobywając wice mistrzostwo polski, jeździłem na streecie bmxami, kończąc 18 lat, wyjechalem sam do holandi za pracą, będąc tam bardzo wydoroślałem, ponieważ byłem sam, co dzienne rzeczy (pranie, sprzątanie, gotowanie) przestały być mi obce, nauczyłem sie pracować, mieć ambicje, cele i marzenia, byłem tam cztery lata, przez ten czas zrobilem szkolenia trenera personalnego, dietetyka oraz instruktora fitnessu, zrobiłem także szkolenia rownież z zakresu biznesu oraz marketingu i finansów. Wróciłem w sierpniu ubiegłego roku do polski na stałe, stworzyłem serwis darmowych ogłoszeń www.proferta.pl , mimo swojej wiedzy nie jest łatwo (z czym sie wiązałem) ponieważ lubie wyzwania, prosiłbym bardzo o jakąkolwiek pomoc, ponieważ chce pomagać innym, bardzo dużo pomagam innym (zrobiłem zbiórke prezentów na święta dla dzieci z domu dziecka, zbiórek dla fundacji psiaków z schroniska, bardzo często przelewam pieniądze na schorowane dzieci, które potrzebują pomocy, itp) jestem bardzo młodym mężczyzną o specyficznym charakterze, motywacji i dużej ambicji i szukam poprostu pomocy bym mógł kiedyś usiąść w fotelu mając więcej czasu oraz pieniędzy dla mojej rodziny. Serdecznue wszystkich pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego na Nowy Rok, cześć!
http://www.proferta.pl
Ig-Winowiecky - Pisze ten wątek ponieważ mam pewne cele i marzenia. Cześć! Mam na imi...
  • 1