Wpis z mikrobloga

NATURALNA SIŁA, Wyciskanie z pauzami 190kg 6x3 wąskim chwytem... łatwizna :D

Aż brak mi słów dzisiaj, 190kg w 6 seriach po 3 powtórzenia z pauzami... latało jak szmata! Do tego brak spotera, sam sobie to ściągałem, czyli jeszcze trudniej :)

A uwierzcie mi że jestem cały obolały, łapy barki nie zregenerowały się po 1RM w wyciskaniu z gumami i 140kg x 4 w ohp ze środy. Do tego wczoraj trening lower body, wykończył mi biodra i plecy, i nie mogłem się dobrze na ławce ustawić. Naprawdę wykończony byłem, i ciężko ten dzisiejszy trening widziałem. I CO? I NIC. 190kg z pauzami 6x3 xD

2 pierwsze serie chwyt ~2cm od gładkiej części gryfu
2 kolejne serie chwyt na odległość kciuka od gładkiej części gryfu
2 ostatnie serie chwyt mały palec przy znacznikach (81cm)

Pauzy? Żaden problem, dla mnie łatwiej jest z pauzami niż bez lol, bo napięcie trzymam lepiej. Co ciekawe nawet na ostatniej serii gdzie już wykończony byłem, i tak ten dół, pierwsze 1/2 jest banalnie proste dla mnie.
Technicznie niebo lepiej, zabezpieczenia mam ustawione tak że mam bardzo mały margines błędu na dole, i jak tylko stracę mocniej na pięcie, stracę mostek, to od razu uderzę w zabezpieczenia, w ostatnich tygodniach zawsze o nie zahaczyłem, dzisiaj ani razu :)

Na nagraniu 5 serii, pierwszej zapomniałem nagrać.

Coś czuje że naprawdę grubo będzie w tym roku z wynikami, mam jakieś takie przeczucie. Teraz czas na regeneracje i wielkie żarcie, naprawdę się cieszę że jutro nie mam żadnego treningu, bo jestem zniszczony, i wyczekiwałem niedzieli bez treningu :D.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
  • 8
Czy takie ułożenie stop na których nie dotykasz ziemi pełna podeszwa wpływa jakoś na twoje wyciskanie? Jest jakaś różnica? Coś jest bardziej poprawne?


@Ale_ojca_to_ty_szanuj: Każde ustawienie jest poprawne, w federacji IPF jest wymagane na zawodach ustawienie z pełną stopą na podłodze, ale w innych federacjach to nie jest wymóg.

Ustawienie stóp musisz sam indywidualnie dobrać pod siebie. W teorii, podwinięte nogi i ustawienie na palcach, pozwala na uzyskanie lepszej pozycji, wyższego