Wpis z mikrobloga

Po przejrzeniu klipów z grą Fernandesa mam pewne obawy o to, czy jego gra w MU będzie tak samo efektowna. Okienko zimowe to trudny czas na aklimatyzacje, chociaż przerwa (2-17 luty) może mu pomóc się oswoić. Jednak liga portugalska jest grana w zupełnie innym tempie niż angielska. Ładnie wyglądają asysty i efektowne zagrania, lecz mam wrażenie, że to wszystko spowodowane jest tym, że ma mnóstwo miejsca i czasu na takie zagrania. Na plus na pewno technika, stale fragmenty. Mimo wszystko kibicuje mu i mam nadzieje, że rozrusza betonowy środek pola MU.

#united #premierleague #transfery
  • 14
@Kewaus: Gdy nie ma Pogby, to jedynym zawodnikiem ktory potrafi zagrac niekonwencjonalne podanie z glebi pola jest Mata.
Problemem jednak jest to ze jest zbyt malo dynamiczny i czasami po prostu nie istnieje na boisku.
Takie trio na boisku jak Pogba, McTominay, Bruno to moim zdaniem idealny srodek pola. McTominay jako typowy defensywny pomocnik, Pogba ustawiony nieco wyzej i Fernandes najwyzej z nich. Oczywiscie mam tu na mysli Pogbe ktoremu sie
@grzesiu_id: Też mi się podoba taki środek pola tylko wydaje mi się, że Pogba myśli już tylko o najbliższych wakacjach i przenosinach do innego klubu. Może akurat będzie się starał żeby udowodnić swoją wartość, bo roku 2019 na pewno nie może uznać za udany.
@Kewaus: jak kupimy Fernandesa to mozemy zapomniec o Madissonie. Obstawiam ze on bedzie gral za rok w City.
Dla mnie Rice nie jest recepta na nasze problemy bo charakterystyka za bardzo przypomina szkocika.
Neves ma swietny przeglad pola, do tego jest wg mnie bardziej zadziorny, i ma swietny strzal z dystansu. Ale na pewno trzeba za niego dac z 80kafli
@grzesiu_id: nie widzę problemu, żeby mieć ich obydwu w kadrze, sezon, szczególnie w Anglii jest długi i intensywny, wiemy jak u nas z kontuzjami, a w tym momencie mamy tylko jednego (Mata) zawodnika który może grać pod napastnikiem. Dodatkowo Bruno może zagrać bardziej na środku obok McTominaya tak jak w niektórych meczach grał Pereira. Linie pomocy mamy tragiczną, latem do tego prawdopodobnie odejdzie Pogba i Matic więc nie możemy pozwolić sobie