Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wygadać. Niebieski pasek level 23.
We wrześniu poznałem 5 lat młodszą (8/10) od siebie dziewczynę, szczupła blondynka z długimi włosami ale bardzo mądra, ciągle jest od samego początku chemia. Z tydzień temu napisała SAMA do mnie jedna dziewczyna 9/10 podobna do Little Caprice level 19 #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º) na Badoo i szczerze powiedziawszy nawet nie chciało mi się odpisywać bo praktycznie zapomniałem o Badoo i nie miałem potrzeby wchodzić skoro mam jakąś tam relację z obecną. Od samego początku miło się nam rozmawia też jest chemia w rozmowie, zaciekawiona jest moim podróżniczym życiem (mam zdjęcia z wyjazdów wstawione na Badoo + obszerny prawdziwy opis m.in zainteresowanie fotografią, prawdziwe podróże na własną rękę w odległe miejsca, że lubię zwierzęta, umiem gotować itd.), jest trochę nie śmiała ale SAMA zaproponowała spotkanie co mnie zdziwiło bo nie jestem żaden chad. No i na dniach jest spotkanie. Iść? Jak zachować się w stosunku do obecnej? Szczerze mam mętlik w głowie z jednej strony gotowa relacja a z drugiej nowa osoba niczym Little Caprice ()()
Proszę, doradźcie co robić.
#rozowepaski #niebieskiepaski #badoo #tinder #podrywajzwykopem #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mężczyzni dzielą się na dwie grupy:
- pierwsza zna little Caprice na wylot
- druga grupa właśnie wyszukuje w google kto to jest :D

Nie pomogę ale lepszy wróbel (8/10) w garści niż gołąb (9/10) na dachu :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: ale czekaj pytasz z którą randkować? Z obiema, znając życie coś z którąś i tak się #!$%@? w przyciągu tygodnia albo dwóch.

Nieraz po 5 randek na tydzień się ciągnęło i czasem wszystko się #!$%@?ło i nie wychodziło nic. Dopóki nie jesteś w związku oficjalnie rozglądaj się jak możesz
  • Odpowiedz