Wpis z mikrobloga

@varmiok: To nie jest proste, pare razy byłam w takiej sytuacji i strasznie ciężko było mi powiedzieć typowi, ze to jednak nie to, a jak już mowialam to jego duma nie mogła udźwignąć tego ze może się nie podobać
@varmiok: Co do wzrostu nie do końca 10-20. Bo jak laska 155, oczekuje 190 to abstrakcja. 170 spokojnie wystarczy i jest nawet za dużo. Ja mam 172 to jednak fajnie żeby miał 180, mimo ze spotykałam się z typem 175 i mi to nie przeszkadzało bo po prostu, charakterem i poczuciem humoru nadrabiał
@Lolistatrolista: Generalnie to nie, tak jak napisałam wyżej wzrost da się zamaskować innymi cechami. Najlepszy penis to średnia europejska, delikatnie ponad 14, bo jest szansa na przyjemny i delikatny seks, bo z #!$%@? 20 cm to XDDD co do wykształcenia to chyba logiczne ze laska z magistrem, doktoratem nie weźmie sobie typa po zawodówce i tak było zawsze, jednak fajnie jak się współpracuje i dochodzi do czegoś wspólnie a nie jedna
@varmiok: Też mnie to niezmiernie wkurza - nie mają (nomen omen) jaj, żeby wprost powiedzieć, że nic z tego nie będzie. Albo stwarzają jakieś wydumane historie, żeby wyjść na nienormalne, albo wysyłają sprzeczne sygnały, albo udają, że nie żyją, albo szukają atencji. Może ze 2-3 (dorosłe już!) kobiety na kilkanaście powiedziało mi bezpośrednio, że "no niestety", bo... postawiłem je pod ścianą z pytaniem, na czym stoję.
@szyszynka7: Nooo, nie do końca xD. Szanuję twoje zdanie, ale jakoś widzę strasznie dużo karyn 25+ z 3 bombelkami co tylko z 500+ żyje i szuka typa 180cm + i przystojnego i bogatego, by się bombelkami zajął xD. Każda chce najlepszy materiał genetyczny i po prostu tego przyznać nie chcesz albo jeszcze o tym po prostu nie wiesz, to ma każdy gatunek. Faceci mają mniejsze wymagania, bo bądź co bądź, jest
Poza tym wykształcenie? Serio? Ty wiesz ile taki jeden typ imienia nie znam ale głośno o nim było i jest to istny dowód na #blackpill , który siedział bodajże za morderstwo ma fanek i kochanek? Tylko dlatego, że jest przystojny.


@Lolistatrolista: i te kobiety co sa fankami to, robia doktoraty albo pna sie do gory na szczeblach amerykanskiej korpo? Patoli jest duzo ot co, wiec jesli nie celujesz i nie podoba