Wpis z mikrobloga

@maestrozo: Ogarnij dupę, będzie dobrze. Skoro jesteś w ciężkim #!$%@? to odpuść sobie panny na chwile obecną bo jakbym Ci jakąś teraz do pokoju zaprowadził to po 5 minutach byś wybuchł płaczem przez stres i użalanie się nad sobą. Olej dupy, zacznij trenować rozmowy z ludzmi, gadaj z konsultantami przez tel, gadaj z ludzmi, pytaj przechodniów o drogę, o czas, tak żeby nie mieć problemów z komunikowaniem się z ludźmi. Trenuj
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Ciężkim #!$%@? bym już tego staniu nie nazwał
1. Barber ogarnięty
2. Dobry ubiór również
3. Z problemami skórnymi byłem u dermatolog
4. Alka nie pije niemal wcale
5. Staram się rozmawiać z ludźmi, ale praktycznie tylko tymi z uczelni. Muszę to poprawić
6. Sporo siedzie w teorii uwodzenia, zmieniłem przekonania odnośnie kobiet, staram się ich nie przewartościowywać, wiem jakimi cechami mogę ją zainteresować. Tylko, że gówno z tego jak
  • Odpowiedz
@maestrozo: To super, elegancko. Dzieciaku jestes bliżej niż dalej. Musisz zacząć gadać z dupami a najlepiej z takimi ktore Ci sie nie podobają. Serio. Gadaj z takimi na których Ci nie zależy. Trenuj na nich rozmowę, będziesz bardziej rozluźniony i nie będziesz miał stresu "że nie wyjdzie" bo nie wyjdzie XD Tu cięzko jest komuś przetłumaczyć że rozmowa jest w #!$%@? ważna z dupami a najważniejsza to pewność siebie. Dupy sa
  • Odpowiedz
Ciężkim #!$%@? bym już tego staniu nie nazwał

1. Barber ogarnięty

2. Dobry ubiór również

3. Z problemami skórnymi byłem u dermatolog

4. Alka nie pije niemal wcale

5. Staram się rozmawiać z ludźmi, ale praktycznie tylko tymi z uczelni. Muszę to poprawić

6. Sporo siedzie w teorii uwodzenia, zmieniłem przekonania odnośnie kobiet, staram się ich nie przewartościowywać, wiem jakimi cechami mogę ją zainteresować. Tylko, że gówno z tego jak nie potrafię
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@tylkoocosspytam wiem o tych rzeczach ale rzeczywiscie musze gadke poprawic a raczej naturalnosć w rozmowie i swobodę i próbować poznawać jakieś dziewczyny, bo w środowisku w jakim się obracam za bardzo dziewczyn nie ma
  • Odpowiedz
@Pogromcaprzegrywu: Mi bardzo dużo dało, ale to zależy jakie przekonania masz w głowie odnośnie kobiet. Ja miałem bardzo błędne, nie rozumiałem wielu reakcji kobiet na moje działania. To nie jest też tak że jestem totalnym piwniczakiem. Gdy pracowałem miałem jakieś tam kontakty z kobietami i stosowałem zdobytą wiedzę odnośnie uwodzenia i rzeczywiście udawało mi się zainteresować kobiety w takim stopniu, że inne zaczęły mnie podrywać. (Uważam, że nic tak nie działa
  • Odpowiedz
@maestrozo: Dzięki. Myślę, żeby jeszcze zapytać o to w osobnym poście, ale korzystając z okazji: jeżeli mam okazję, to i tak podbijać czy wg Ciebie warto jednak najpierw "pouczyć" się teorii? Wg mnie lepiej to pierwsze, bo zanim człowiek się ogarnie ze swoim #!$%@?, to trochę zajmie.
  • Odpowiedz