Wpis z mikrobloga

Znajdą się chętni na rozebranie 150ml Perry Ellis 360° Red for men (0,7zl/ml)? [uważany za klona Acqua di Giò Pour Homme]
Oprócz tego będę robił redukcję swoich flakonów więc może dacie radę coś dobrać do wysyłki 8) [+OO Wwa]
To jeszcze nie jest post rozbiórkowy, chciałbym wiedzieć czy ktokolwiek jest zainteresowany żeby nie zostać z zapasem soku do końca życia %)

#rozbiorka
  • 11
  • Odpowiedz
@newton82: wiekszosc u mnie to budzetowe opcje:
Azzaro PH
Azzaro PH Intense 2015
Burberry London
Franck O Black Touch
Adnan AN
Daniel Checter Caracter
Armaf CDNI (flakon z czarnym atomizerem, zostalo ok 80ml)
J Bogart OMS Ruby
Poza tym dekant PDM Herod i sporo 1-2ml probek, ktore ew moge dodawac jako gratisy przy zamowieniu >3 dekanty
  • Odpowiedz
@Ricostyczny: @newton82: @stassiek02: @bydgoszczvx:
Dobra, tyle potencjalnie zainteresowanych wystarczy, zamowie flaszki, do konca tygodnia albo na poczatku nastepnego powinien pojawic sie post rozbiorkowy.
Przed rozbiorka przewacham tego perry, bo nie chce wciskac gowna, porownam z ADG, wnioski beda zawarte w poscie.
Ponownie - bez spiny, deklaracje pod tym postem nie sa wiazace.
  • Odpowiedz
@CheapiesLover budżetowe opcje nie są złe, tylko z tej listy praktycznie nic mnie nie interesuje prócz Perry Elis. ADG i ADG Profumo by się przydało do porównania. Znam ADG ale wolałbym mieć odlewkę na dłuższe testy. Wtenczas bym się pisał na rozbiorke
  • Odpowiedz
@newton82: spoko, ja bede bral flaszke 200ml - na pewno nie pojdzie cala, moze w przyszlosci jak juz ogarniesz odlewki adg i adgp to bede mial troche wiecej zapachow i cos dasz rade dobrac, tymczasem 3m sie, do napisania 8)
  • Odpowiedz
@stassiek02: cześć, jednak nie będę zamawiać Perry E 360 red, przestraszyłem się, bo dużo komentarzy widziałem że jest zauważalnie syntetyczny, może ogarnę Paris Hilton Just Me for Men (podobno lepszy) ale to na pewno nie w najbliższym czasie
  • Odpowiedz