Wpis z mikrobloga

Witajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam oferty na kartę z pakietem Internetu, który nie terminu ważności, lub ten termin jest bardzo długi (np. rok). Karta ta służyłaby jako dodatkowe źródło Internetu do telefonu czy innego sprzętu w przypadku braku podstawowego źródła typu Wi-fi, stałe łącze. Wolałbym wydać raz pieniądze na rok niż co miesiąc dbać o ważność pakietu.

I tutaj jest moje pytanie:
Jaka jest najlepsza i najtańsza oferta Internetu na kartę w takim wypadku? Nie musi być nie wiadomo ile GB, interesuje mnie wyłącznie Internet, funkcje sms/dzwonienie nie są mi potrzebne.

Przejrzałem Internet, zresztą sam kiedyś już o to pytałem tutaj na Wykopie i dobrą opcją wydaje się:
- nabyć starter w innej sieci niż Orange,
- przenieść numer do Orange do oferty Orange Free na kartę ,
- w ramach przeniesienia dostanę 2GB ważne na rok, i co więcej przy doładowaniu konta, dodatkowe GB będą miały taką samą ważność, co wspomniane 2GB (regulamin -> https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005839/4107959557.pdf)

Co o tym sądzicie? Czy może są lepsze oferty Internetu na kartę wobec tego, co napisałem?

#plus #tmobile #play #orange #pytanie
  • 7
Ja tam jestem zadowolony z oferty MobileVikings, w apce włączasz opcje doładowania automatycznego i zabiera samo z konta o nic nie trzeba się martwić :) Nie wykorzystane GB przechodzą na następny miesiąc, więc można naprawdę fajną liczbę zgromadzić :)
Witaj @Mr_Plank: jeśli na kartę, to zerknij jeszcze na ten starter - dostaniesz w nim darmowy pakiet 30 GB ważny przez rok. Wystarczy zasilić konto za min. 30 zł w ciągu pierwszych 15 dni od uruchomienia startera (więcej info w regulaminie).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod: *136*11*8965#)

Dzięki temu,
Dziękuję za odpowiedzi!

@Clear: Mam już Play OdNowa w telefonie, tylko tutaj musiałbym skorzystać przynajmniej raz np. z Internetu z pakietu w cykl rozliczeniowym, bo inaczej potrąci 2 złote, a raczej nie chciałoby mi się tego pilnować. No i w Play OdNowa pakiety są droższe niż w innych taryfach, ale to w końcu taryfa dla mało korzystających ;-)

@LuqSD: MobileVikings - szukam czegoś, co raz opłacę i fajrant. Nie potrzebuję
@Mr_Plank napisz do nich, powiedz, że chcesz pogadać i czego potrzebujesz, kto wie może uda się wynegocjować warunki, które będą ci odpowiadały :), no i rozmowa z nimi to czysta przyjemność
@Mr_Plank: tak, na początek byłby to koszt 45 zł, jednak przez rok nie musiałbyś nic więcej już wydawać.
Te 30 zł, którymi zasilisz konto można np. wykorzystać na dowolne cele, albo przelać na inny numer na kartę z naszej sieci.
I jeszcze w ramach uściślenia. Z tych 40 GB, to 30 GB ważne byłoby rok, a 10 GB - 30 dni, jednak pakiet ten byłby wykorzystany wcześniej. Ważność pakietu zależy od