Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Druga edycji wykoPAKI dobiega końca. Chcielibyśmy wszystkim Wam podziękować za udział w zabawie! Cieszymy się, że kolejny raz byliście z nami. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa i motywację do działania – bez Was tej zabawy by nie było! Ta edycja była rekordowa pod każdym względem, dlatego przygotowaliśmy dla Was infografikę, na której przedstawiliśmy najciekawsze statystyki (grafika w pełnej rozdzielczości)

Aktualnie monitorujemy wszystkie paczki, z którymi zgłosiliśmy nam problemy. W razie odrzucenia reklamacji będziemy potrzebować pomocy wolontariuszy, z którymi będziemy się kontaktować poprzez PW.

Strona zabawy będzie dostępna do końca stycznia. Po tym czasie dostęp do panelu uczestnika nie będzie możliwy. W tym roku udostępniliśmy Wam opcję zachowania swoich danych do kolejnej edycji, dzięki czemu ponowne wypełnienia opisu oraz danych wysyłkowych nie będzie konieczne. Zgodę na zachowanie danych możecie wyrazić w panelu uczestnika w zakładce „Twoje dane”. Brak takiej zgody spowoduje usunięcie wszystkich danych uczestnika wraz z początkiem lutego. Pamiętajcie, że zachowanie danych nie zobowiązuje do uczestnictwa w kolejnej edycji.

Podobnie jak w zeszłym roku, chcielibyśmy kolejną edycję zabawy przygotować razem z Wami. Na wszystkich, którzy w tej edycji wysłali swoje paczki, w panelu uczestnika czeka zakładka „Ankieta”, w której zadaliśmy Wam kilka anonimowych pytań dotyczących przyszłości zabawy. Żadne pytanie nie jest obowiązkowe, możecie więc odpowiedzieć tylko na wybrane, choć każda dodatkowa odpowiedź będzie dla nas bardzo cenna.

Na koniec chcielibyśmy podziękować @a__s za pomoc w promocji zabawy oraz w walce z technicznymi zawiłościami integracji wykoPAKI z Wykopem.

Do zobaczenia w kolejnej edycji!

Pozdrawiamy,
Ekipa wykoPAKI w składzie @chybaDapi, @dobry_programista oraz @trusru

#wykopaka
źródło: comment_Ngvy74setAAoB9nDgdbL2ilGandGmjJh.jpg
  • 95
@zielonasowa: @szynall: @FHA96 4h to średni czas jaki paczka czekała na zatwierdzenie/odrzucenie. 313h to łączny czas jaki spędziliśmy przed ekranami. Czasem zdarzało nam się spać, a jeśli wtedy wpadło jakieś zgłoszenie to czas do tych 4h już był liczony. W niektórych przypadkach czekaliśmy nawet dobę na odpowiedź od nadawcy, jeśli mieliśmy wątpliwości co do zdjęcia ;)

gdzie pojechała najdalsza paczka

@mat9: w tym roku najdalszą podróż odbyła paczka nadana
@dizzydom pewnie za to, że osoba Y wysłała paczkę na weryfikację, która spełniała regulamin a nie została przez organizator dopuszczona że względu na personalizację.
pozew


@wykoPAKA: Przede wszystkim OGROMNE dzięki za fajną, przemyślaną i dobrze zorganizowaną akcję! Bardzo mocno dziękuję i cieszę się, że razem z zespołem mogliśmy wziąć udział w zabawie. Paczka, którą otrzymaliśmy, sprawiła nam dużo frajdy, ale tym pochwalimy się jutro ;-)) A teraz mów mi jaki pozew? Kto śmiał?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykoPAKA: 14% różowychpasków i mi się trafił jeden. Ale fart ;)
Jaki pozew? Kto śmiał? O o co Was oskarżają? Kto zorganizuje wykopake w przyszłym roku. Tyle pytan tak mało odpowiedzi.
@wykoPAKA: pewnie pozew o jakąś nielegalną loterię czy coś xD

niech jakiś Mirek czy Mirabelka z #prawo coś wyciągnie o co możnaby taka wykoPAKĘ posadzić? nie widzę nic złego, a przecież to nie loteria, halo @Shyvana co myślisz

chyba, że Michał B. wziął paczki i wymienił je na rogale