Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Sail_and_boats za gówniaka taki mi się wydawał w katalogu. Dzisiaj przekonam się jak wygląda naprawdę. Chciałbym jeszcze kiedyś tak dorwać Black Cata 5571. Kolejne marzenie, jeszcze większe od Silver Championa.
@Sail_and_boats: montowanie motorów do dużych setów mija się dla mnie z celem. Słaba immersja podczas zabawy, jak nawet buggy motory nie dałyby pojazdowi o takiej wadze wystarczającej prędkości. Dla mnie motory do jazdy mają sens tylko w terenówkach, żeby sobie pojeździć powoli po wybojach, albo w małych autach typu 8475 albo 8366 bo wtedy faktycznie czuć prędkość odpowiednią dla tego typu pojazdu.
via Android
  • 0
@matiJ ze starymi zestawami nie zawsze działa, tj. nie wszystkie klocki są dostępne do zamówienia ze strony. Próbowałem kiedyś zamówić sobie zastępstwo za uszkodzone elementy do 8366 i 8475, ale niestety nie przeszło. Myślę, że też byłby problem z taką drobnicą, jak piny w czarnym kolorze o długości 3. Chyba lepiej do starszych modeli użyć Bricklinka. A to co gość opisuje na Spidersweb to możliwość zgłoszenia się po brakujące elementy w nowym