Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
Moi genialni współlokatorzy uznali, że jak wsypią do zatkanego zlewu całego kreta naraz, to się lepiej odetka (???) czy ki ch w ten deseń. Niestety kret uznał inaczej, stopił się w jednolitą masę i teraz mamy kran zatkany wielkim kryształem. Kryształem kreta. Z całej butelki.

Wczoraj próbowałem to gówno skuć młotkiem i śrubokrętem, nie domyślając się że to on (w międzyczasie była domówka na 30 osób, ch
wie co tam mogli wsypać goście xD) i wsadzałem do odpływu palucha. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, kiedy palec zaczął piec i zrobił się różowy, a paznokieć dziwnie szorstki w porównaniu do reszty. Dzisiaj nadupca co najmniej jakbym przytrzasnął go drzwiami.

Zmierzając jednak do clue mojego wpisu: w sumie to chcielibyśmy jednak odetkać ten kran. W jaki sposób można to rozpuścić? xddd

#wspollokatorzy #podludzie #chemia #toniepasta #pytanie
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodnorev: była na Mirko akcja, że koleś zrobił to samo z prysznicem albo wanna. Nawet złapał sporo plusów. Rozwiązał problem za pomocą większe ilości kreta j cieplej wody.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodnorev: no i? Niech oni płacą za hydraulika i juz. Jak nie to wyprowadzasz sie na czas wojny bo polactwo bywa cholernie zawistne i mściwe i dzwonisz do wlasciciela przedstawiajac cala sytuacje
  • Odpowiedz