Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
Moi genialni współlokatorzy uznali, że jak wsypią do zatkanego zlewu całego kreta naraz, to się lepiej odetka (???) czy ki ch w ten deseń. Niestety kret uznał inaczej, stopił się w jednolitą masę i teraz mamy kran zatkany wielkim kryształem. Kryształem kreta. Z całej butelki.

Wczoraj próbowałem to gówno skuć młotkiem i śrubokrętem, nie domyślając się że to on (w międzyczasie była domówka na 30 osób, ch
wie co tam mogli wsypać goście xD) i wsadzałem do odpływu palucha. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, kiedy palec zaczął piec i zrobił się różowy, a paznokieć dziwnie szorstki w porównaniu do reszty. Dzisiaj nadupca co najmniej jakbym przytrzasnął go drzwiami.

Zmierzając jednak do clue mojego wpisu: w sumie to chcielibyśmy jednak odetkać ten kran. W jaki sposób można to rozpuścić? xddd

#wspollokatorzy #podludzie #chemia #toniepasta #pytanie
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodnorev: wylej tą wodę czymś, tylko nie dotykaj. Wlej trochę nowej i dolewaj powolutku octu. Tylko dobrze wentuluj pomieszczenie i nie wdychaj oparów. Najlepiej ubierz okulary bhp. Na palcu masz poparzenie chemiczne. Nieprzyjemne niestety. Możesz iść z tym do lekarza.
  • Odpowiedz
@rodnorev @stary_pijany Poważnie. Miałem tak samo w syfonie prysznica. Żona tyle nawaliła, że się zbrylił. Na drugi dzień dowaliłem więcej kreta, zalałem wrzątkiem i poszło. Aż strzeliło, że myślałem, że pękła rura. Co prawda nie była to bryła po całej butelce, ale po większej części. Tylko uważaj, bo potrafi wywalić w górę. Zalejesz wrzątkiem i #!$%@?. Albo okulary ochronne.

Edit: Kwasek cytrynowy nie działał, ocet nie działał, sam wrzątek nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodnorev: A ty w ogóle odkreciłeś syfon?

Próbowałeś tę"masę" rozwiercić wiertarką? Skoro śrubokręt nie pomaga, to może wiertłem dasz radę.
  • Odpowiedz
#!$%@? wy serio myślicie, że nie odkręcaliśmy syfonu?


@rodnorev: Lata doświadczenia nauczyły mnie że klienta trzeba zapytać o wszystko. Nawet o najbardziej oczywiste rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz