Wpis z mikrobloga

@Matioz: Czemu twierdzisz, że nie da sie korzystac? Obecnie korzystam z 3 miesiecznego darmowego premium i jakos szczegolnej różnicy niezauważyłem względem darmowej. Jedynie na wielki plus aplikacja do sluchania muzyki z wylaczonym ekranem i tworzenie szybkiej playlisty z ktorej korzystalem moze raz
@Matioz: Używam ublocka także reklam nie mialem na kilku kanałach wyłaczalem tylko ublocka. W twoim przypadku faktycznie warto korzystac z premium. Mi osobiscie tez przypadlo do gustu i po skonczeniu okresu probnego pewnie przedluze bo w robocie bedzie czego sluchac przez te 10h przynajmniej. Wczesniej bateria mi ledwo 8h starczyla z odpalonym youtubem bez wygaszania ekranu i bluetoothem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Iudex: ja płacę 7 zł miesięcznie bo z kumplami zrobiliśmy konto rodzinne. Zabezpieczeniem Googla jest to że po miesiącu sprawdza czy "członkowie rodziny" mieszkają razem (jak okaże się że nie to wtedy anulowana jest dalsza subskrypcja). Oszukaliśmy system ustawiając jako adres zamieszkania adres szkoły ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zabezpieczeniem Googla jest to że po miesiącu sprawdza czy "członkowie rodziny" mieszkają razem


@Matias_Moa_Viecki: what? Gdzie w ogóle w google podaje się swój adres? :D

Ja mam rodzinne konto z różową (tu mieszkamy razem), rodzicami (inny adres) i drugim fejk kontem na dodatkowe urządzenia (tv, samochód, telefon testowy, tu ciężko powiedzieć gdzie one mieszkają xD)