Wpis z mikrobloga

W tym roku, w okresie już letnim planuje zakup swojego pierwszego BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiam się nad E90 lub E60, robię spokojnie research i skłaniam się ku E60. Ogólnie kwota to 20 tysięcy z hakiem jeśli będzie fajny egzemplarz mogę dołożyć jeszcze 5 myślę.
Tutaj też mam do Was pytanie. Macie jakieś doświadczenia, przygody, polecacie te autko, może jakieś inne w takiej kwocie?90% fur jest wystawione na niemieckich/angielskich blachach, ciężko to przerejestrować?
#bmw #e90 #e60 #motoryzacja #samochody
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panicze: wiadomo awaryjnosc czesto jest przypadkowa ale e90 sa ogolnie wlepszym stanie w nizszych cenach i jezeli cos jebnie to mirek nie poplynie na kilka tysiecy w warsztacie. Nie ma sie co czarowac, seria 5 to wyzsza polka wiec i jej utrzymanie jest duzo drozsze
  • Odpowiedz
Dobrego auta nikt za pół darmo nie odda.


@hyperlink: nie no wcale. Przeciez kazdy w temacie motoryzacji podejmuje zajebiscie wykalkulowane decyzje oparte tylko i wylacznie o oplacalnosc.
Ludzie kredyty na 30 lat i mieszkania na cale zycie biora na zasadzie, a ten polecil to wezme...

Poza tym czesci ludzi jest zwyczajnie bogata i choc moglaby jezdzic autem za milion jezdzi za kilkadziesiat tysiecy. A jak sie znudzi albo stwierdzi ze jest pechowe to o-------i. Ktos kto ma 1000zl dniowki nie bedzie sie j---l trzy tygodnie zeby 5k drozej
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: mówisz tutaj o jakimś niewielkim promilu społeczeństwa. Czasami owszem okazje się trafiają, ale są niezmiernie rzadkie. Kejran wspomniał jedynie o najtańszych sztukach, do których nawiązałem. A tych jest sporo. I nie wynika to raczej z bogactwa tychże ludzi o jakich wspominasz, bo kto kupuje BMW golasa zarabiając 1000 zł dziennie? Tacy jak nie chcą się zbytnio wyróżniać to kupią doposażonego Passata albo Insignię.

Co więcej te wszystkie najtańsze sztuki
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: prawda jest taka, że nadal podtrzymuję swoje zdanie odnośnie tego, że dobrego egzemplarza nikt za pół darmo nie odda. Owszem może się zdarzyć jakaś okazja (szybko potrzebne środki z jakiegoś powodu), ale to jest margines. A ofert z BMW F30 za 40 tys. z hakiem już coraz więcej. Nie wmówisz mi, że to wszystko okazje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyższa cena też wcale nie znaczy,
  • Odpowiedz
  • 0
@hyperlink Ale to też jest takie gadanie, co myślicie, że 90% tych tanich E60/E90 ściąga od lewej do prawej, ma ćwiary a, jazda do biedronki jest zagrożona powrotem na lawecie ? Są zużyte w większości tak samo jak większość egzemplarzy. To bardziej te za 30k są w stanie jak te za 20 tylko z 19 calowymi felgami i mpakietem z Chin. Dołożysz sprzyjające czynnik, daleka wycieczka po auto, uczciwy sprzedawca, dobre
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Z tym, że te E46 jest warte 40 tys. to przesada, ale te 20 tys. z hakiem wydaje się być uczciwą ceną (pod warunkiem, że faktycznie nie odbiega od tego co w ogłoszeniu).

Co do tej F11 w tych pieniądzach to żadne zdziwienie. Powiedziałbym nawet, że cena zbyt okazyjna i od razu ominąłbym szerokim łukiem nie tracąc czasu ani środków na jej sprawdzenie. Ale zawsze znajdą się amatorzy, którzy
  • Odpowiedz