Wpis z mikrobloga

Objejrzałem wczoraj wreszcie pierwszy odcinek #wiedzmin na #netflix i powiem, że mi się podobało. Wcześniej kiedy była mowa o innych rasach to żartowałem/tłumaczyłem sobie, że po prostu po Koniunkcji Sfer pojawiły się potwory, czarni i żółci. Ale twórcy mnie zaskoczyli bo przewidzieli nawet to tłumaczenie i zrobili czarnego elfa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, ale elfy w wielu adaptacjach zawsze były białe i jakoś mi się to gryzie.

Teraz moja teoria jest taka: może elfy Aen Elle będą białe? Jeśli #netflix zrobi na tyle sezonów, żeby do nich dojść. Albo dalej pojawiają się białe i żółte elfy. Zobaczę jak wypadną kolejne odcinki :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RHarryH: W kolejnych odcinkach będą też białe elfy, więc widać twórcy ich nie kategoryzują. Po prostu dziwnym trafem na jednej szerokości geograficznej są biali, czarni i żółci i tyczy się to też elfów i krasnoludów xd
  • Odpowiedz
@Rafaello91: no to w takim razie to jest kompletnie bez sensu. Seria przepełniona jest mutacjami czyli poniekąd genetyką a tutaj biali, czarni i żółci, którzy są uwarunkowani genetycznie do konkretnych klimatów żyją razem xd
  • Odpowiedz