Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Jakiś czas temu opuściłem to zacne grono wykopowiczów, dziś jednak stworzyłem nowe konto, żeby zwrócić się do was z prośbą o #pomagajzwykopem i małym #rozdajo (ale o tym za chwilę).

Zapraszam do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej takiego oto pudełka (picrel, w komentarzach więcej zdjęć) wraz z kartami do #gwint z gry #wiedzmin #wiedzmin3 #diy
Pudełko jest ręcznie wykonane z drewna sosnowego i sklejki liściastej. Posiada 5 przegródek na karty, każda zamykana jest wsuwaną pokrywką z herbem frakcji. Do pudełka dołączone są wydrukowane karty do gry Gwint (nie są to oryginalne karty wydawane przez CD Project Red) w liczbie 428.

Celem aukcji jest pomoc córeczce mojej dawnej koleżanki z #podbaza która ma 5 miesięcy i zmaga się z guzem serca. Julii pomóc może operacja i leczenie w USA, jednak koszt takiej imprezy to około 2mln zlotych, których rodzina nie ma. Dlatego właśnie zorganizowano zbiórkę na pomoc w leczeniu. O historii Julki można przeczytać na stronie fundacji, której Julia jest podopieczną, na profilu facebookowym a wspomóc jej leczenie finansowo również za pośrednictwem zrzutki

Oprócz tego wśród plusujących ten wpis wylosuję przez mirkorandom jedną osobę, której na swój koszt wyślę zestaw 5 wydrukowanych przeze mnie talii do gwinta. WARUNKIEM JEST WSPOMOŻENIE ZBIÓRKI dowolną kwotą przelaną przed losowaniem, które nastąpi w sobotę o godzinie 10:00. Zwycięzcę losowania poproszę o pokazanie potwierdzenia przelewu.
Pobierz goodOldSaracen - Mirki i Mirabelki,

Jakiś czas temu opuściłem to zacne grono wykop...
źródło: comment_jjfmxQMJKagCHcineND5rrXwQjvbgnFa.jpg
  • 8