Wpis z mikrobloga

Bekę mam z tych wszystkich spermiarzy, którzy nie maja żadnych standardów i oczekiwań co do kobiet, tylko jak te psy na baby, żeby zwiększyć swoje szanse na ruchanie są w stanie znieść każde upodlenie, byle by tylko była chętna. To ci co mówią: "eeee tam, ja nie mam żadnych wymagań co do wyglądu i charakteru - liczy się tylko żeby była chętna." Żałosne niedojdy, wy byście nawet psa wyruchali gdyby was chciał! XD

#takaprawda #przegryw #spermiarzalert #spermiarz #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
J.....y - Bekę mam z tych wszystkich spermiarzy, którzy nie maja żadnych standardów i...

źródło: comment_WrblxmSCCJGsYxiLJOYfJaSVkzTGHzfq.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

można mieć preferencje, ale wymaganie dziewictwa to ostre s----------e.


ale tak serio to co jest złego w tym że kobieta nie jest dziewica?


@TurboDynamo: @Tymajster: s----------e, to jest nie wymaganie dziewictwa gdy się myśli poważnie o stałym związku.
J.....y - > można mieć preferencje, ale wymaganie dziewictwa to ostre s----------e.
...
  • Odpowiedz
Swoją drogą, ona chciała tylko gdzieś z nim wyjść a nie od razu uchylić mu szpary ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale typ od razu myśli zero - jedynkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shnitzel: chyba ty myślisz zero jedynkowo, że myślisz, że on tak myślał. Moim zdaniem myślał, że się jej podobał i chciała się dowiedzieć czy jest dla niej odpowiedni. On
  • Odpowiedz
@lefsa_: Faceci którzy nigdy nie byli w stałym, dłuższym związku wypowiadają się czego wymagać przed rozpoczęciem stałego, dłuższego związku - odcinek 999

Polecam przejrzeć historie wpisów tego typa, to są mocne urojenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestembogaty: Ja z tych co nie skreśla dziewczyny tylko dlatego że nie jest dziewicą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak rozumiem faceta to nie dotyczy? Od ilu razy i związków zostanę k--------m bez szans na stabilny związek?
  • Odpowiedz
Od ilu razy i związków zostanę k--------m bez szans na stabilny związek?


@L3gion: masz to określone w badaniach, więc skoro masz na tyle niskie iq, żeby samemu to określić, no to ja tu nic nie pomoge...


https://kobieta.dziennik.pl/s--s-bez-tabu/artykuly/76819,mezczyzni-wola-sie-zenic-z-dziewicami.html zdecydowana większosć i tak woli mało używane, a prawie 1/3 woli dziewice. Wszelkiej maści zboczeńcy i cucki twoerdzące, że im więcej tym lepiej, to jest marginalny procent.
  • Odpowiedz
Od ilu razy i związków zostanę k--------m bez szans na stabilny związek?


@L3gion: masz to określone w badaniach, więc skoro masz na tyle niskie iq, żeby samemu to określić, no to ja tu nic nie pomoge...


https://kobieta.dziennik.pl/s--s-bez-tabu/artykuly/76819,mezczyzni-wola-sie-zenic-z-dziewicami.html zdecydowana większosć i tak woli mało używane, a prawie 1/3 woli dziewice. Wszelkiej maści zboczeńcy i cucki twoerdzące, że im więcej tym lepiej, to jest marginalny procent.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: No sorry ale to ten typ traktuje pierwsza lepsza randomowa dziewczynę jako już potencjalna partnerkę na całe życie xD uważasz Że dziewictwo np takie rzeczy weryfikuje? Fajnie xD

Ja myśle, że grunt żeby partnerzy się miedzy sobą dogadywali i uzupełniali, bo bez tego to cały związek szlag trafi, chyba że oboje są na tyle zdesperowani, że będą ze sobą mimo wszystko... Ale co ja tam wiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
No sorry ale to ten typ traktuje pierwsza lepsza randomowa dziewczynę jako już potencjalna partnerkę na całe życie xD


@shnitzel: i co w związku z tym? Nie wolno mu, mu postrzegać kobiet w ten sposób? Może on nie chce/nie potrzebuje mieć koleżanek.

uważasz Że dziewictwo np takie rzeczy weryfikuje? Fajnie
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: XDDDD
Nie skomentuje tego nawet inaczej xDDD
Lubię s--s i nie ukrywam tego faktu, a Ty widze ciagle te badania naukowe i badania naukowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O małżeństwie nigdy nie marzyłam. Małżeństwo to przeżytek. Żyje po swojemu
  • Odpowiedz