Wpis z mikrobloga

Bekę mam z tych wszystkich spermiarzy, którzy nie maja żadnych standardów i oczekiwań co do kobiet, tylko jak te psy na baby, żeby zwiększyć swoje szanse na ruchanie są w stanie znieść każde upodlenie, byle by tylko była chętna. To ci co mówią: "eeee tam, ja nie mam żadnych wymagań co do wyglądu i charakteru - liczy się tylko żeby była chętna." Żałosne niedojdy, wy byście nawet psa wyruchali gdyby was chciał! XD

#takaprawda #przegryw #spermiarzalert #spermiarz #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
J.....y - Bekę mam z tych wszystkich spermiarzy, którzy nie maja żadnych standardów i...

źródło: comment_WrblxmSCCJGsYxiLJOYfJaSVkzTGHzfq.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@bedist: od kiedy spytanie się czy jest dziewicą/prawiczkiem, jest jakimś obraźliwym pytaniem? Wy to już serio jesteście tak przewrażliwieni i boicie się, żeby "nie #!$%@?ć", że niebawem w ogóle przestaniecie zadawać pytania (bo wymagań co do kobiet, to już dawno nie macie, bo nie daj boże jakaś jeszcze ich nie spełni i nici z ruchamia będą... ()), z obawy, żeby od was nie uciekały... gardze wami.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Nie jest to zdecydowanie dobre pytanie na samym początku rozmowy, trzeba być naprawdę jebniętym, żeby o to pytać na start.

Jak Ci się jakaś spodoba, podchodzisz i pytasz czy jest dziewicą? XD
  • Odpowiedz
no bo mówię, oni za perspektywę seksu są w stanie zaakceptować absolutnie wszystko w różowych, to jest tak #!$%@? żałosne...


@Jestembogaty: ale tak serio to co jest złego w tym że kobieta nie jest dziewica? Jak nie ma przebiegu 10 bolcow to może być wartosciowa dziewczyna.
  • Odpowiedz