Wpis z mikrobloga

Siedząc i się nudząc bo impreza na która idę jest od 20:00, trochę pobłądziłem po internetach. I trafiłem na taki artykuł https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-roksana-wegiel-zagra-na-dwoch-koncertach-w-sylwestra-wiemy-ile-zarobi-6462628307523201a
Nie chodzi mi o zarobki młodej, ale ten gówno komentarze pod artykułem. Mnie ta cała Węgiel, ani ziębi, ani grzeje. Coś tam sobie śpiewa i koncertuje. Jak są na to chętni to ok. Ale przecież tam jest jakieś 95% negatywnych komentarzy, a niektóre to już naprawdę mocno chamskie i perfidne. O co z tym chodzi? Czy w tym kraju już nie można nic osiągnąć i wyróżniać się pośród innych bo zostanie się zlinczowanym?

Rozumiem, że wszyscy Ci krytykujący gdyby mieli okazję zrobić karierę/osiągnąć sukces w jakiejś dziedzinie to pokornie by odmówili? Hipokryzja aż bije po oczach. Dostała dziewczyna szansę to nie chce jej zmarnować, przynajmniej tak mi się wydaje. Jakby chciała rozwijać się nieco spokojniej to kto wie czy za rok albo dwa miała by takie możliwości i propozycję od wytwórni.

Mirki co o tym sądzicie? Wiem, że Roxie Carbon tutaj też dostaje po dupie, ale nie uważacie że poziom hejtu na Nią osiągnął jakiś absurdalny poziom?

#roksanawegiel #roxie #roxiecarbon #sylwesterzdwojka #zakopane #pudelek
  • 2
@niemamnasmsy: Coś tam sobie kiedyś przeglądałem jej piosenki. Głos jak na taki wiek faktycznie niezły i wydaje mi się, że nieźle śpiewa na żywo. Gorzej z własnym repertuarem bo to kompletnie nie dla mnie, widać że to jest kierowane do nastolatek.
Rozumiem, że będzie hejtowana bo jest na czasie i wszędzie jej pełno. Jednak nie spodziewałem się, że można kogoś aż tak atakować. Trochę mi szkoda dziewczyny pod tym względem, co