Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #pomyslnaobiad

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:00:00, Wtorek, 31 grudnia 2019. Imieniny: Sylwestra, Melanii, Mariusza. Słońce podniesie się dziś o 08:08. Świecić będzie 7 godzin i 22 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:30. Ciemna noc zapadnie o 17:01, ale gwiazd można wypatrywać od 16:14.

0000000000
00______00
00______00
00______00
00______00
00______00
00______00
00______00
0000000000

Wielkie słowo


Brak pomysłu na obiad?
SPAGHETTI CARBONARA


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #pomysln...
  • 27
Witajcie, pogoda mroźną bez śniegu ( ͡º ͜ʖ͡º) zdrowie od kilku dni bez zmian coś bierze ale chorować nie można, to taka wegetacja(òóˇ) od kiedy skończyłem 18 lat to pierwszy sylwester w domu na spokojnie z rodziną ¯_(ツ)_/¯ chociaż moja kobieta robi żarcia tyle że głowa mała, po co cały kurczak na dwie osoby, No może trzy bo brat ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: siemanko. Ja też nie zawołam, ale kmwtw pdk i tego typu skróty. Ostatni dzień w robocie już się skończył (właśnie teraz się skończył), teraz dojechać do domu, może zdążę na kolędę xD Nieironicznie to chętnie bym sobie z księdzem porozmawiał, tak po prostu.
Ten rok był dla mnie wyposażony w dużo nowości - ciąża i oczekiwanie na dziecko, opieka nad nim, kolejna przeprowadzka, zmiany w pracy i pierwsza praca z
Siemaneczko, widzę że robimy dziś wyjątek i nie wołamy nikogo! Muszę Wam zdradzić sekret, nie lubię składać życzeń, za każdym razem jak słyszę "zdrowia, szczęścia, pomyślności" to mnie skręca znaczy, wiem że to mówione w dobrej wierze, ale to takie puste slogany. Uważam, że lepiej życzyć mniej ale przemyślanie.

Zgodnie z powyższym, nie będę Wam życzył zdrowia (Come on! dziadkami nie jesteśmy), nie będę też życzył pomyślności (#!$%@? to przecież nierealne, a