Wpis z mikrobloga

Taki mały #protip i trochę poprawianie waszej samooceny.

Tinder - ̶a̶p̶l̶i̶k̶a̶c̶j̶a̶ ̶d̶o̶ ̶k̶u̶r̶w̶i̶e̶n̶i̶a̶ ̶s̶i̶e̶ aplikacja do szukania miłość i wartościowego związku leci sobie w kulki z użytkownikami, którzy nie zamierzają płacić za ten szajs, w jaki sposób? Już tłumaczę.

Jakoś dwa lata temu jak pomagałem mireczkom i zrobiłem poradnik dot. jak używać tindera/jak zwiększyć ilość par co dać do opisu, etc. Jednym z podpunktów było to, by usuwać i zakładać na nowo konto co parę dni, wtedy ciągle mamy boost (tak, dokładnie taki, jaki się ma po wykupieniu premium)*

*


Niestety, wyżej wymieniony patent nie działa, nie wiem od jak dawna, ale założenie konta na ten sam numer/to samo konto fb nie daje już zadnego boosta, nadal masz gówno zasięgi.

Lekarstwo? Nowy numer/nowe konto fb. Działa jak magia, liczby mówią same za siebie:

1 Dzień na starym numerze (na którym już był kiedyś zakładany tinder) : 15par/dziennie

Wyżej wymienione konto usunięte, zakładam nowe na nowy numer. Efekt?

1 Dzień na nowym numerze : 99+ w 6-7 godzin.

Ryj, zdjęcia, lokalizacja, opis, dystans, wiek - wszystko identyczne jak poprzednio.

Ogólnie to #!$%@?ć ten portal, ale sprawdźcie sposób jeśli macie czas i chęci, tyle ode mnie, dobranoc.

#tinder #badoo #randkujzwykopem
V.....m - Taki mały #protip i trochę poprawianie waszej samooceny.

Tinder - ̶a̶p̶l...

źródło: comment_PhT9fbhyqrp92LnQ3NPnu15A7sDHOAZL.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Victim: to prawda, tez zauwazylem. Ciekawe ile musi minac czasu od skasowania konta do ponownego zalozenia na tym samym numerze zeby boost zadzialal
  • Odpowiedz
@Victim: przykre jest to jak ogólnie rynek aplikacji na telefonach się psuje. Wszędzie abonamenty, premium, doładowania. Masakra. Miałem na iPadzie fajną aplikacje do prostego montażu filmów i po którejś aktualizacji wrzucili funkcje na których mi zależało za paywall.
  • Odpowiedz
@Victim: A ten shadowban nie jest na 3 miesiące czasem? Robisz 3 miesiące detoksu od tej aplikacji i jazda znowu? Jeszcze #!$%@? wie jak działa ten współczynnik bo zauważyłem dziwną korelację im więcej tam z kimś piszesz tym więcej wpada par. Samo przewijanie się nie liczy tylko pisanie.
  • Odpowiedz
Ciekawe ile musi minac czasu od skasowania konta do ponownego zalozenia na tym samym numerze zeby boost zadzialal


@TonyP: To wlasnie napisalem, ze nie będzie już boosta na tym samym numerze, nigdy. Ja założyłem na tym samym numerze po pol roku niekatywnosci na portalu.

@Eternit_z_azbestu: To może jeszcze inny algorytm, pewnie by uciąć te słynne 'zbieranie par'

@Eternit_z_azbestu: Daj znać czy działa xD
  • Odpowiedz
Moim zdaniem to nie zadziała jeżeli rejestrujesz konto na nowy numer na tym samym urządzeniu. Numer urządzenia też jest gdzieś zapamiętywany.
  • Odpowiedz